سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 19
کد خبر: ۱۲۰۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مبارزه با فساد و دفاع از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی سیاسی‌بازی نیست و حمایت از شفافیت و جوان‌سازی بخش‌های مدیریتی کشور از اصول و اهداف انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

تدبیر24»محمدشریعتمداری در دیدار و گفت و گوی صمیمانه با فرزندان شاهد وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: به تعبیر امام راحل شهدا چراغ هدایت هستند و  مسیری را هموار کردند که جامعه بتواند در جهت رشد و تعالی حرکت کند. 

وی تاکید کرد: جنگ ما حق‌طلبانه و برای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی بود و در طول تاریخ دفاع مقدس شهدای ما جزو مظلومان تاریخ هستند. 

وزیر تعاون ، کارورفاه اجتماعی افزود: هنوز انقلاب در آغاز راه خود بود که جنگی را به کشور تحمیل کردند اما رزمندگان با کمترین تجهیزات و در برابر دشمن ایستادگی کردند. درهشت سال دفاع مقدس خلوص نیت حرف نخست را می‌زد و باید در دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن ایستادگی کرد.

شریعتمداری در پاسخ به سخنان فرزندان شاهد این وزارتخانه یاد آورشد: جوانان امروز اهل معامله و تعارفات نیستند بلکه به دنبال ایده‌های نوین و شفاف‌سازی هستند و باید شرایطی را فراهم کنیم که به اصول اخلاقی انقلاب بازگردیم . 

وی با اشاره به گستردگی وظایف در وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی تصریح کرد : باید با کمک یکدیگر به مسیر پیشرفت جامعه دست پیدا کنیم . 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، وزیر تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: فرزندان شاهد می‌توانند با روحیه انقلابی خود گام‌هایی قوی برای پیشرفت کشور بردارند.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها