ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 31
کد خبر: ۱۲۰۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
رئیس قوه قضائیه:
رئیس قوه قضائیه گفت:در سفر یک روزه به تبریز شورای عالی قوه قضائیه به‌منظور بررسی تمام گزارش های به دست آمده از این استان برگزار خواهد شد و امیدواریم بتوانیم به یک تصمیم نهایی برای گره‌گشایی از مشکلات در این استان برسیم.
تدبیر24»آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه دقایقی قبل در بدو ورود به تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به مردم دلیر و پیشتاز آذربایجان‌شرقی عرض سلام و احترام دارم و از زحمات مسوولان زحمتکش تشکر می‌کنم. 

وی افزود: ما آذربایجان را در زمان‌شناسی، شجاعت، دلیری و پیشتازی در عرصه‌های مختلف می‌شناسیم و به روح مطهر همه شهیدان در این استان درود می‌فرستیم. 

رئیس قوه قضائیه ابراز کرد: در این سفر که در امتداد سفر استانی ما رقم می‌خورد، قطعا دیدار با مردم عزیز این استان افتخار است البته برای احصاء مشکلات ۱۷ گروه از یک روز قبل به سطح استان اعزام شده‌اند تا مشکلات این منطقه را بررسی کنند. 

وی خاطرنشان کرد: چهار گروه در مرکز استان به بررسی مسائل قضایی، اداری و اقتصادی خواهند پرداخت و بخش‌هایی که با قوه قضائیه مرتبط است نیز بررسی خواهد شد همچنین نشستی با خانواده معظم شهدا و فرهیختگان و علما خواهیم داشت. 

رئیسی ادامه داد: نشستی با کارآفرینان، صنعت‌گران، تولیدکنندگان و کارگران خواهیم داشت، چراکه این استان یکی از قطب‌های صنعتی و قابل اتکاء است که دیدگاه آنها و  مشکلات موجود بررسی شده و موانع تولید که در سال رونق تولید مهم است به آن توجه خواهیم کرد. 

وی اضافه کرد: در نشست اداری با مدیران خدمتگزار جلسه خواهیم داشت و نهایتا مسائل مربوط به دستگاه قضایی در دادگاه و دادسرا و سازمان‌های وابسته  قوه قضائیه نیز از دیگر برنامه‌هاست که نشستی با قضات خواهد بود. 

رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: شورای عالی قوه قضائیه نیز در این سفر یک روزه برگزار خواهد شد که به‌منظور بررسی بررسی تمام گزارشات به دست آمده از این استان خواهد بود و امیدواریم بتوانیم به یک تصمیم  نهایی برای گره‌گشایی از مشکلات در این استان برسیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها