ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 16
کد خبر: ۱۲۱۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
استاندار تهران با اشاره به امنیت و آرامش تهران گفت: استان تهران در آرامش و امنیت است و با تدبیر مقام معظم رهبری صف مردم از اخلالگران جدا شد.
تدبیر24»انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران در مورد طرح اصلاح قیمت بنزین اظهار داشت: مناسب سازی قیمت بنزین یک موضوع اقتصادی است که طبق برنامه ششم دولت مکلف شده در این زمینه اقدام کند که سران قوا این موضوع را بررسی و مطرح کردند.

وی با اشاره به بررسی کارشناسانه این طرح عنوان کرد: خروجی این اقدام کارشناسانه طبق مصوبه سران قوا این موضوع بود که مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره داشتند که مصوبه سران قوا لازم الاجرا است.

استاندار تهران با بیان اینکه میزان مصرف بنزین در کشور ۹۵ تا ۱۰۳ میلیون لیتر است گفت: تصمیم گرفته شده تا منابع حاصل از افزایش قیمت بنزین به آحاد جامعه برگردد که در این زمینه ۵۷ تا ۶۰ میلیون نفر شناسایی شدند تا مبنایی برای اجرای عدالت باشد.

محسنی بندپی افزود: عده ای به بهانه اعتراض اقدام به آتش سوزی و تخریب اموال عمومی کردند و روز اول علیه دولت و روز دوم علیه نظام شعار می دادند که این عده از مردم نبودند بلکه اخلالگرانی بودند که از خارج کشور دستور می گرفتند که اقدام به موقع مقام معظم رهبری تاثیر زیادی در کنترل این موضوع داشت و سبب شد همه گروه های مردمی جهت مدیریت اوضاع به کمک نیروهای نظامی و انتظامی بیایند.
 
وی تاکید کرد: در شهر تهران مسئله خاصی را شاهد نبودیم در شرق و جنوب شرق استان نیز مشکلی بروز نکرد فقط در شهرستان های غربی مشکلاتی به وجود آمد که از افراد بومی نبودند و اکنون اوضاع تحت کنترل است و به این افراد اخطارهای لازم داده شده که شهر را ترک کنند.
 
استاندار تهران ادامه داد: نظم و آرامش در استان تهران برقرار است همچنین دولت با شفافیت و صراحت این طرح را اعلام کرده و نهادهای نظارتی نیز بر هزینه کرد افزایش قیمت بنزین نظارت می کنند تا منافع آن به آحاد جامعه برسد.
 
محسنی بندپی تصریح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و تعزیرات نظارت کنند تا افزایش قیمت کالاهای دیگر را نداشته باشیم و نظارت به درستی صورت گیرد.
 
وی سپس به افزایش ۲۴ درصدی بودجه هزینه ای استان تهران اشاره کرد و گفت: بودجه هزینه ای استان تهران با افزایش ۲۴ درصدی سال آینده به ۹۶۲ میلیارد تومان می رسد که نقش مهمی در افزایش انگیزه و رونق تولید دارد.
 
استاندار تهران همچنین در مورد ساماندهی شهرک های صنعتی خصوصی استان تهران خاطرنشان کرد: ظرف یک ماه آینده وضعیت بافت های صنعتی پس از بررسی در کارگروه زیربنایی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تعیین تکلیف می شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها