بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 01
کد خبر: ۱۲۱۰۳۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
سازمان نظام پرستاری کشور در محکومیت اغتشاشات اخیر و دعوت از آحاد مردم جهت حضور در تجمع بزرگ میدان انقلاب بیانیه ای را صادر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
اعتراضات به حق مردم ،متعاقب افزایش ناگهانی قیمت بنزین به سرعت مورد سوء استفاده شبکه سازماندهی شده ضد انقلاب قرار گرفت و با پادویی تعدادی از اراذل اجاره ای چند روزی امنیت را در برخی از شهرهای ایران اسلامی مورد تهدید قرار داد و در این فتنه گری خون ده ها تن از هم وطنانمان با تیر نامردی ضد انقلاب بر زمین ریخت و صدها تن از مردم را مصدوم نمود.

در این روزها همکاران ما در بعضی شهرها همچون گذشته در راستای امداد و درمان مصدومین، متحمل مجاهدت های فراوانی شدند و علی رغم تهدیدات فراوان و تخریب برخی مراکز درمانی و آمبولانس های اورژانس و هتک حرمت امدادگران اورژانس پیش بیمارستانی، روند امداد و درمان را متوقف ننمودند.

این سازمان به نیابت از هزاران تن از اعضا جامعه خدوم پرستاری استان تهران همراه با سایر اقشار ملت ، از همگان میخواهد با شرکت در راهپیمایی فردا – دوشنبه، به سمت میدان انقلاب – بار دیگر جلوه ای از اتحاد و عقلانیت انقلابی را به منصه ظهور برسانند.

نظام پرستاری تهران و شهرستانهای تابعه
برچسب ها: میدان انقلاب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها