سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 18
کد خبر: ۱۲۱۰۳۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
سازمان نظام پرستاری کشور در محکومیت اغتشاشات اخیر و دعوت از آحاد مردم جهت حضور در تجمع بزرگ میدان انقلاب بیانیه ای را صادر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
اعتراضات به حق مردم ،متعاقب افزایش ناگهانی قیمت بنزین به سرعت مورد سوء استفاده شبکه سازماندهی شده ضد انقلاب قرار گرفت و با پادویی تعدادی از اراذل اجاره ای چند روزی امنیت را در برخی از شهرهای ایران اسلامی مورد تهدید قرار داد و در این فتنه گری خون ده ها تن از هم وطنانمان با تیر نامردی ضد انقلاب بر زمین ریخت و صدها تن از مردم را مصدوم نمود.

در این روزها همکاران ما در بعضی شهرها همچون گذشته در راستای امداد و درمان مصدومین، متحمل مجاهدت های فراوانی شدند و علی رغم تهدیدات فراوان و تخریب برخی مراکز درمانی و آمبولانس های اورژانس و هتک حرمت امدادگران اورژانس پیش بیمارستانی، روند امداد و درمان را متوقف ننمودند.

این سازمان به نیابت از هزاران تن از اعضا جامعه خدوم پرستاری استان تهران همراه با سایر اقشار ملت ، از همگان میخواهد با شرکت در راهپیمایی فردا – دوشنبه، به سمت میدان انقلاب – بار دیگر جلوه ای از اتحاد و عقلانیت انقلابی را به منصه ظهور برسانند.

نظام پرستاری تهران و شهرستانهای تابعه
برچسب ها: میدان انقلاب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها