ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 07
کد خبر: ۱۲۱۱۸۱
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
موسوی:
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به احضار سفیر کشورمان در پاریس گفت: فضاسازی فرانسوی‌ها نمی‌تواند مانع رسیدگی به پرونده‌ جاسوسان شود.
 تدبیر24»سید عباس موسوی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه در پاسخ به پرسشی در خصوص اقدام وزارت خارجه فرانسه در فراخوانی سفیر کشورمان در پاریس و بیانیه آنها اظهار داشت: بیانیه وزارت خارجه فرانسه در خصوص یک تبعه ایرانی، اقدامی مداخله جویانه بوده و درخواست فرانسه را فاقد مبنای حقوقی می دانیم؛ زیرا فرد مورد نظر (فریبا عادل‌خواه) تبعه ایران است و به اتهام «ارتکاب اعمال جاسوسی» بازداشت شده است.

وی ادامه داد: وکیل فریبا عادل‌خواه از جزئیات پرونده اطلاع داشته و پرونده وی توسط قوه قضائیه در دست بررسی است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان همچنین در خصوص یک تبعه فرانسوی(رونالد مارشال) نیز که با اتهام «اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی» بازداشت است، تاکید کرد: وی تاکنون چند بار دسترسی کنسولی داشته است و وکیل وی از اتهاماتش مطلع بوده و با مقامات قوه قضائیه در ارتباط است.

موسوی خاطر نشان کرد: فضاسازی‌ها نمی‌تواند مانع رسیدگی به این پرونده‌ها توسط قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران شود؛ به خصوص در رابطه با اتهامات امنیتی که به این دو فرد وارد شده است.

گفتنی است، روز جمعه وزارت خارجه فرانسه ضمن احضار بهرام قاسمی سفیر ایران در پاریس، خواستار آزادی فوری این دو فرد که به دلایل امنیتی در بازداشت بوده و پرونده آنها توسط سیستم قضائی کشورمان در حال پیگیری است شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها