ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 09
کد خبر: ۱۲۱۱۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ضمن صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، تاکید کرد که این سازمان نیز خود را موظف می‌داند تا همچون گذشته در کنار دیگر نهادهای مسئول، پیگیر رفع مطالبات این صنف پر تلاش باشد.
  تدبیر24»بنابر اعلام روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی کشور، در متن این پیام تبریک آمده است: «سپهر درخشان نظام سلامت ایران اسلامی، همواره تجلی همدلی و اتحاد یکایک عناصر خدمتگذار در عرصه بهداشت و درمان بوده و پرستار در این میان، کانون تعهد، نظم دهی، پیوستگیِ تیم درمان و آگاه‌ترین فرد به وجوه مختلف بالینی و روحی بیمار است.

حرفه مقدس پرستاری در فرهنگ اسلام و خصوصا در عرصه تمدن گران‌سنگ ایرانی از جایگاه و منزلت بالایی برخوردار است؛ چرا که در ارتباطی ناگسستنی با شکوهمندترین جلوه آفرینش الهی یعنی حیات انسان قرار دارد؛ و از این رهگذر است که مفهوم ‌پرستار مسلمان به عنوان الگوی قابل تکثیر در قاموس سلامت اسلامی تعریف می‌شود و امروزه نمونه‌های ناب پرستار مسلمان را در افقی بالاتر و والاتر از مفاهیم اخلاق حرفه‌ای و اخلاق پرستاری ، به منصه ظهور رسانده وسعت حضور آن از جای جای مراکز درمانی و بهداشتی در ایران تا مراکز کوچک امدادی در  جبهه مقاومت گسترده است.

شورای مرکزی پرستاری سازمان ‌بسیج جامعه پزشکی همواره خود را مدیون حضور پرشور و بی‌منت جامعه پرستاری می داند و ضمن تبریک روز پرستار که مقارن با سالگرد میلاد عقیله بنی هاشم (ع) است، خود را موظف می‌داند تا همچون گذشته در کنار دیگر نهادهای مسئول، پیگیر رفع مطالباتِ این صنف پر تلاش باشد.»
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها