تلويزيون و كرونا غریب پور

تلويزيون و كرونا

تلويزيون در اين شرايط مي‌توانست تكرار بهترين فيلم‌هاي جذاب يك قرن اخير را براي سرگرمي مردم به نمايش بگذارد و مردم را دعوت به تماشاي شاهكارهاي سينماي دنيا كند.
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
شنبه ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 March 28
کد خبر: ۱۲۱۱۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ضمن صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، تاکید کرد که این سازمان نیز خود را موظف می‌داند تا همچون گذشته در کنار دیگر نهادهای مسئول، پیگیر رفع مطالبات این صنف پر تلاش باشد.
  تدبیر24»بنابر اعلام روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی کشور، در متن این پیام تبریک آمده است: «سپهر درخشان نظام سلامت ایران اسلامی، همواره تجلی همدلی و اتحاد یکایک عناصر خدمتگذار در عرصه بهداشت و درمان بوده و پرستار در این میان، کانون تعهد، نظم دهی، پیوستگیِ تیم درمان و آگاه‌ترین فرد به وجوه مختلف بالینی و روحی بیمار است.

حرفه مقدس پرستاری در فرهنگ اسلام و خصوصا در عرصه تمدن گران‌سنگ ایرانی از جایگاه و منزلت بالایی برخوردار است؛ چرا که در ارتباطی ناگسستنی با شکوهمندترین جلوه آفرینش الهی یعنی حیات انسان قرار دارد؛ و از این رهگذر است که مفهوم ‌پرستار مسلمان به عنوان الگوی قابل تکثیر در قاموس سلامت اسلامی تعریف می‌شود و امروزه نمونه‌های ناب پرستار مسلمان را در افقی بالاتر و والاتر از مفاهیم اخلاق حرفه‌ای و اخلاق پرستاری ، به منصه ظهور رسانده وسعت حضور آن از جای جای مراکز درمانی و بهداشتی در ایران تا مراکز کوچک امدادی در  جبهه مقاومت گسترده است.

شورای مرکزی پرستاری سازمان ‌بسیج جامعه پزشکی همواره خود را مدیون حضور پرشور و بی‌منت جامعه پرستاری می داند و ضمن تبریک روز پرستار که مقارن با سالگرد میلاد عقیله بنی هاشم (ع) است، خود را موظف می‌داند تا همچون گذشته در کنار دیگر نهادهای مسئول، پیگیر رفع مطالباتِ این صنف پر تلاش باشد.»
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها