بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 06
کد خبر: ۱۲۱۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال آینده ۲میلیون و ۸۰۰هزار تومان خواهد بود.
 تدبیر24»حجت الاسلام نصر الله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه، حقوق کارمندان دولت در سال آینده ۱۵درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

او تصریح کرد: همچنین بر اساس بند الف تبصره ۱۲لایحه بودجه حداقل حقوق کارمندان دولت با هر نوع رابطه استخدامی در سال آینده ۲میلیون و ۸۰۰هزار تومان خواهد بود.

عضو کمیسیون تلفیق با بیان اینکه حقوق بازنشستگان نیز در سال آینده ۱۵درصد افزایش پیدا خواهد کرد، گفت: از این رو افرادی که با افزایش ۱۵درصدی، حقوق آن‌ها همچنان کمتر از ۲میلیون و ۸۰۰هزار تومان باشد، با اضافه شدن میزان این کسری به حقوق آن‌ها به این حداقل خواهند رسید که این موضوع شامل همه کارمندان اعم از رسمی، پیمانی و قرار دادی می‌باشد.

او تصریح کرد: تبصره ۱۴ لایحه بودجه که مربوط به تخصیص ارز ۴۲۰۰تومانی به کالا‌های اساسی است هنوز در کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار نگرفته است، اما نگاه مجلس در این باره این است که تخصیص ارز به کالا‌های اساسی باید به گونه‌ای باشد که بدون هیچ گونه افزایش قیمتی در اختیار مردم قرار بگیرند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها