مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 26
کد خبر: ۱۲۱۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال آینده ۲میلیون و ۸۰۰هزار تومان خواهد بود.
 تدبیر24»حجت الاسلام نصر الله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه، حقوق کارمندان دولت در سال آینده ۱۵درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

او تصریح کرد: همچنین بر اساس بند الف تبصره ۱۲لایحه بودجه حداقل حقوق کارمندان دولت با هر نوع رابطه استخدامی در سال آینده ۲میلیون و ۸۰۰هزار تومان خواهد بود.

عضو کمیسیون تلفیق با بیان اینکه حقوق بازنشستگان نیز در سال آینده ۱۵درصد افزایش پیدا خواهد کرد، گفت: از این رو افرادی که با افزایش ۱۵درصدی، حقوق آن‌ها همچنان کمتر از ۲میلیون و ۸۰۰هزار تومان باشد، با اضافه شدن میزان این کسری به حقوق آن‌ها به این حداقل خواهند رسید که این موضوع شامل همه کارمندان اعم از رسمی، پیمانی و قرار دادی می‌باشد.

او تصریح کرد: تبصره ۱۴ لایحه بودجه که مربوط به تخصیص ارز ۴۲۰۰تومانی به کالا‌های اساسی است هنوز در کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار نگرفته است، اما نگاه مجلس در این باره این است که تخصیص ارز به کالا‌های اساسی باید به گونه‌ای باشد که بدون هیچ گونه افزایش قیمتی در اختیار مردم قرار بگیرند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها