ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 07
کد خبر: ۱۲۱۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
رئیس مجلس درباره ردکلیات لایحه بودجه سال 99 در مجلس، گفت: باید بررسی شود راه‌حل آیین‌نامه‌ای برای این موضوع چیست.
 تدبیر24»علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 6 اسفند) پارلمان درباره ردکلیات لایحه بودجه سال 99 در مجلس، گفت: باید بررسی شود راه‌حل آیین‌نامه‌ای برای این موضوع چیست.

وی افزود: در بررسی که در هیئت‌رئیسه و در مجلس داشتیم، به این نتیجه رسیدیم چون آیین‌نامه درباره موضوع سکوت دارد میتوان مطابق قانون برنامه، روال را طی کرد، که این لایحه‌ای که در مجلس رد شده، به کمیسیون برگردد و اصلاح شود و سپس اصلاح شده و مجددا به مجلس برگردد.

رئیس مجلس ادامه داد: در تبصره 3 ماده 182 آیین‌نامه داخلی مجلس، شروطی را بررسی کرده که اگر کمیسیون تلفیق بودجه سنواتی، گزارش لایحه بودجه را رد کند و بعد مجلس هم آن را رد کند، لایحه باید به دولت برگردد و دولت مجدد لایحه بدهد، اما آیین‌نامه داخلی مجلس برای این حالت که اگر کمیسیون تلفیق آن را تأیید کند اما مجلس آن را رد کند، سکوت دارد.

لاریجانی اضافه کرد: روز گذشته هم آقای پزشکیان در زمان بررسی کلیات لایحه بودجه به این مطلب اشاره کرد که لایحه بودجه باید به کمیسیون تلفیق ارجاع شود، به همین دلیل کمیسیون تلفیق جلسه بگذارد و به دلیل کوتاه بودن زمان باید سریع‌تر نظرش را به مجلس اعلام کند.

وی ضمن اینکه از کمیسیون خواست تا کمیسیون تلفیق زودتر تشکیل جلسه دهد، گفت: جلسه را ختم می‌کنیم تا کمیسیون تلفیق بودجه از این ساعت بتواند جلسات خود را داشته باشد و با سرعت بیشتری رسیدگی کند، زیرا تا پایان سال وقت زیادی نداریم.

رئیس مجلس در پایان خاطرنشان کرد: جلسه بعدی مجلس در روز یکشنبه، 11 اسفند و به منظور بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 99 برگزار می‌شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها