بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 05
کد خبر: ۱۲۱۲۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
رئیس مجلس درباره ردکلیات لایحه بودجه سال 99 در مجلس، گفت: باید بررسی شود راه‌حل آیین‌نامه‌ای برای این موضوع چیست.
 تدبیر24»علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 6 اسفند) پارلمان درباره ردکلیات لایحه بودجه سال 99 در مجلس، گفت: باید بررسی شود راه‌حل آیین‌نامه‌ای برای این موضوع چیست.

وی افزود: در بررسی که در هیئت‌رئیسه و در مجلس داشتیم، به این نتیجه رسیدیم چون آیین‌نامه درباره موضوع سکوت دارد میتوان مطابق قانون برنامه، روال را طی کرد، که این لایحه‌ای که در مجلس رد شده، به کمیسیون برگردد و اصلاح شود و سپس اصلاح شده و مجددا به مجلس برگردد.

رئیس مجلس ادامه داد: در تبصره 3 ماده 182 آیین‌نامه داخلی مجلس، شروطی را بررسی کرده که اگر کمیسیون تلفیق بودجه سنواتی، گزارش لایحه بودجه را رد کند و بعد مجلس هم آن را رد کند، لایحه باید به دولت برگردد و دولت مجدد لایحه بدهد، اما آیین‌نامه داخلی مجلس برای این حالت که اگر کمیسیون تلفیق آن را تأیید کند اما مجلس آن را رد کند، سکوت دارد.

لاریجانی اضافه کرد: روز گذشته هم آقای پزشکیان در زمان بررسی کلیات لایحه بودجه به این مطلب اشاره کرد که لایحه بودجه باید به کمیسیون تلفیق ارجاع شود، به همین دلیل کمیسیون تلفیق جلسه بگذارد و به دلیل کوتاه بودن زمان باید سریع‌تر نظرش را به مجلس اعلام کند.

وی ضمن اینکه از کمیسیون خواست تا کمیسیون تلفیق زودتر تشکیل جلسه دهد، گفت: جلسه را ختم می‌کنیم تا کمیسیون تلفیق بودجه از این ساعت بتواند جلسات خود را داشته باشد و با سرعت بیشتری رسیدگی کند، زیرا تا پایان سال وقت زیادی نداریم.

رئیس مجلس در پایان خاطرنشان کرد: جلسه بعدی مجلس در روز یکشنبه، 11 اسفند و به منظور بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 99 برگزار می‌شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها