بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 08
کد خبر: ۱۲۱۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
رادوشوویچ دروازبان پرسپولیس:
مردم خیلی ترسیدند. خیلی‌ها ماسک دارند ولی باید بگویم که ترس افراطی وجود ندارد. همه الان مشغول خرید غذا هستند تا در خانه کمبودی نداشته باشند

 تدبیر24»دروازه‌بان پرسپولیس عنوان کرد بعد از یک شوک اولیه، ویروس کرونا در ایران در حال مهار شدن است.

 بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات پرسپولیس درباره شرایط خود در ایران با توجه به شیوع ویروس کرونا با سایت دالماپورتال مصاحبه کرده است.

این دروازه‌بان در ابتدای صحبت خود گفت: مردم خیلی ترسیدند. خیلی‌ها ماسک دارند ولی باید بگویم که ترس افراطی وجود ندارد. همه الان مشغول خرید غذا هستند تا در خانه کمبودی نداشته باشند.  زندگی تقریبا شرایط عادی دارد و خیلی از فروشگاه‌ها و مغازه‌ها باز هستند و مشغول به سرویس دهی. تنها چیزی که تعطیل است مدارس است و بچه‌ها به مدرسه نمی‌روند. بازیهای این هفته از رقابت‌ها در لیگ برتر ایران لغو شده است و نمی‌دانیم هفته بعد بازی‌ها برگزار می‌شود یا خیر. اگر برگزار نشود بازی‌ها به بعد از سال جدید در ایران کشیده می‌شود.

دروازه‌بان پرسپولیس اضافه کرد: ما الان تمرین می‌کنیم ولی نمی‌دانیم بازی بعدی ما چه زمانی است. فعلا در تمرینات با ماسک هستیم. بهداشت اولیه باید حفظ شود. باشگاه به ما ماسک و مواد ضدعفونی داده است.  آن‌طور که گفته شده فقط افراد مسن و کسانی که بیماری داشتند یا سیستم دفاعی ضعیف بدنی هستند به وسیله این ویروس از بین می‌روند. ایران سیستم بهداشت خیلی خوبی دارد و من فکر می‌کنم آن‌ها انتظار نداشتند ویروس به کشور وارد شود و بعد از شوک اولیه به خوبی در حال مهار آن هستند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها