سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
کد خبر: ۱۲۱۳۸۲
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
شب گذشته دکتر ابراهیم متولیان، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور به قصد تقدیر و تجلیل به دیدار خانواده یکی از پرستاران شهید مدافع سلامت رفت.
ابراهیم متولیان، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور شب گذشته به همراه مسئولان این سازمان به دیدار خانواده  پرستار شهید مدافع سلامت، شهید رامین عزیزی فر رفت.

در این دیدار پدر و دوست وهمکار این شهید مدافع سلامت به بیان خاطراتی از این شهید 25ساله پرداختند و از فداکارای‌ها و جان فشانی‌های وی در دوران فعالیتش به خصوص در دوران شیوع کرونا صحبت کردند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی نیز ضمن طلب صبر برای خانواده این شهید مدافع سلامت، از جان‌فشانی‌های جامعه پزشکی قدردانی کرد و گفت: جهاد این ایثارگران در جبهه جنگ بی امان با کروناویروس، در حافظه ملت بزرگ ایران به یادگار می‌ماند.

متولیان، عزیزی فر را شهیدی دانست که در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرد و تا لحظه آخر جان بیماران را بر خود مقدم دانست و افزود: بهای این خدمات خداپسندانه و خیرخواهانه نزد خدا محفوظ است، اما به مسئولان نیز واجب است تا بیش از پیش به امور خانواده این عزیزان ایثارگر حوزه سلامت بپردازند.

در پایان رئیس جامعه پزشکی کشور به تقدیر از پدر و مادر این شهید جوان مدافع سلامت پرداخت و برای ایشان طلب صبر و موفقیت از درگاه خداوند نمود.

دیدار رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با خانواده پرستار شهید عزیزی فر

دیدار رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با خانواده پرستار شهید عزیزی فر

دیدار رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با خانواده پرستار شهید عزیزی فر

دیدار رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با خانواده پرستار شهید عزیزی فر
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها