سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 31
کد خبر: ۱۲۱۴۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
نماینده مردم تهران و معاون سازمان امور اجتماعی کشور و تنی چند از دبیران سازمانهای مردم نهاد از محل نگهداری بیش از ۲۰۰ معلول کم توان ذهنی جسمی و حرکتی بازدید بعمل آوردند.
تدبیر24»دکتر عبدالوهاب بیگ پوری مدیر تشکلهای فراگیر اجتماعی در گفتگو با  خبرنگار پندار گفت: در روز جمعه سیزدهم تیرماه سال جاری ، دکتر زهره الهیان، نماینده مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر زهرا عابدینی، معاون سازمان امور اجتماعی کشور و تنی چند از دبیران سازمانهای مردم نهاد از موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر که محل نگهداری بیش از ۲۰۰ معلول کم توان ذهنی جسمی و حرکتی می باشد بازدید بعمل آوردند.
مدیر تشکلهای فراگیر اجتماعی با اشاره به این بازدید سرزده بیان داشت: بازدید که به دعوت گروه سازمانهای مردم نهاد پندار در غالب کمکهای مومنانه صورت گرفت به همراه فعالین اجتماعی همراه با اهداء بسته های کمک معیشتی و تقدیم اقلام ضروری و شنیدن مشکلات مردم در روستاهای جنوب تهران ادامه یافت.
عبدالوهاب بیگ پوری در پایان گفت : این برنامه به صورت مستمر و جمعه ها توسط اعضاء خانواده پندار و موسسه غدیر صورت گرفته و ارائه خدمات درمانی ، معیشتی و بهداشتی اولویت این اقدام می باشد ، دکتر زهرا عابدینی استمرار این گونه فعالیتها را گامی در جهت منویات مقام معظم رهبری و موجب سعادت دنیوی و اخروی دانست.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها