سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 16
کد خبر: ۱۲۱۴۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
نماینده مردم تهران و معاون سازمان امور اجتماعی کشور و تنی چند از دبیران سازمانهای مردم نهاد از محل نگهداری بیش از ۲۰۰ معلول کم توان ذهنی جسمی و حرکتی بازدید بعمل آوردند.
تدبیر24»دکتر عبدالوهاب بیگ پوری مدیر تشکلهای فراگیر اجتماعی در گفتگو با  خبرنگار پندار گفت: در روز جمعه سیزدهم تیرماه سال جاری ، دکتر زهره الهیان، نماینده مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر زهرا عابدینی، معاون سازمان امور اجتماعی کشور و تنی چند از دبیران سازمانهای مردم نهاد از موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر که محل نگهداری بیش از ۲۰۰ معلول کم توان ذهنی جسمی و حرکتی می باشد بازدید بعمل آوردند.
مدیر تشکلهای فراگیر اجتماعی با اشاره به این بازدید سرزده بیان داشت: بازدید که به دعوت گروه سازمانهای مردم نهاد پندار در غالب کمکهای مومنانه صورت گرفت به همراه فعالین اجتماعی همراه با اهداء بسته های کمک معیشتی و تقدیم اقلام ضروری و شنیدن مشکلات مردم در روستاهای جنوب تهران ادامه یافت.
عبدالوهاب بیگ پوری در پایان گفت : این برنامه به صورت مستمر و جمعه ها توسط اعضاء خانواده پندار و موسسه غدیر صورت گرفته و ارائه خدمات درمانی ، معیشتی و بهداشتی اولویت این اقدام می باشد ، دکتر زهرا عابدینی استمرار این گونه فعالیتها را گامی در جهت منویات مقام معظم رهبری و موجب سعادت دنیوی و اخروی دانست.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها