سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - 2021 January 16
کد خبر: ۱۲۱۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از اجرای طرح ویژه نظارت بر اماکن عمومی و صنوف با همراهی کارشناسان بهداشتی خبر داد.

تدبیر24»سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با ایسنا، دراین باره گفت: از زمان شیوع کرونا تا کنون مأموران پلیس اماکن در راستای حفظ سلامت مردم و اجرای مصوبات ستادملی مقابله با کرونا اقدامات زیادی را انجام دادند که از جمله آن می‌توان به نظارت بر صنوف و برخورد با موارد تخلف اشاره کرد که البته عمده صنوف همراهی خوبی با پلیس داشته و موارد تخلف در مقایسه با میزان همراهی صنوف بسیار کم بود.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع موج دوم کرونا و ابلاغ یکسری محدودیت های دوباره از سوی ستادملی مقابله با کرونا، در جلساتی مشترک با مسئولان بهداشتی شهر تهران بنا شد تا طرح ویژه  نظارت بر اماکن عمومی و صنوف با مشارکت ادارات بهداشت مناطق 22گانه شهر تهران اجرا شود که بر اساس اجرای این طرح کارشناسان بهداشت نیز بر روند اجرای پروتکل ها نظارت داشته و اگر آنها متوجه موارد تخلفی شوند پلیس با آن برخورد خواهد کرد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با بیان اینکه در اجرای این طرح از باشگاه های ورزشی، قلیانسراها و دیگر صنوف بازدید می شود، گفت: این طرح از چند روز پیش آغاز شده و خوشبختانه با همراهی کارشناسان بهداشتی، نظارت بر نحوه اجرای پروتکل ها دقیق تر نیز شده است.

تقدیر از واحدهای صنفی نمونه در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی

مرادی در عین حال از همراهی اکثریت صنوف با مقررات و ابلاغیه های ستادملی مقابله با کرونا قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه اکثر صنوف همراهی خوبی با ما داشتند که لازم است از آنها قدردانی کنیم. در همین راستا نیز طرحی را اجرا خواهیم کرد که بر اساس آن از واحدهای صنفی نمونه در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی تقدیر شود.

وی با تاکید بر اینکه سلامت مردم خط قرمز تمامی دستگاه ها در کشور است، گفت: سلامتی مردم اهمیتی زیادی برای پلیس داشته و از زمان شیوع کرونا تا کنون مأموران پلیس اقدامات زیادی در این حوزه انجام داده اند. در خواست ما از شهروندان نیز این است که با پلیس در تماس بوده و چنانچه هرگونه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی یا موارد مجرمانه نظیر احتکار و گران فروشی و ... را مشاهده کردند، حتما با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهند.

انتهای پیام

برچسب ها: کرونا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها