سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 20
کد خبر: ۱۲۱۴۹۱
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
میرمحمدی، مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها شد.
سیدمهدی سدیدی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها طی حکمی سیدعلی میرمحمدی را به سمت مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی این صندوق منصوب کرد. 

در این حکم آمده است:  « نظر به تخصص، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در امور مدیریتی و همچنین اشراف به فضای رسانه و تعامل سازنده با اهالی محترم این حوزه، شما را به سمت مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها منصوب می‌نمایم. امید است با اتکا به عنایات خداوند و با استفاده از پشتوانه دانش و تجربه خود و نیز تعامل سازنده با مجموعه‌های بانکی، در راستای تحقق اهداف و مأموریت‌های صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها در تکریم و خدمت مخلصانه به بازنشستگان محترم که سرمایه‌های گرانقدر کشور عزیزمان می‌باشند، توفیق روز افزون داشته باشید.» 

سیدعلی میرمحمدی دانش آموخته‌ی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی بوده و دارای مقالات و یادداشت‌های مختلف در حوزه‌های ارتباطات، فرهنگ و ... می‌باشد. 

در سوابق وی مشاور مدیرعامل و  مدیریت روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری بانک ملی ایران (گروه توسعه ملی)، مدیریت برند شرکت سبحان انکولوژی، مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت آتیه داده پرداز و ... به چشم می‌خورد. همچنین سابقه مدیریت رویدادهای فرهنگی،  همکاری با مرکز تحقیقات بانک ملت، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز فرهنگی شهر کتاب و ... را نیز در کارنامه خود دارد.

برچسب ها: میرمحمدی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها