قيمتش چند؟ مهرداد احمدي شيخاني

قيمتش چند؟

به يكي از آشنايان ملكي به ارث رسيده كه با دو تن ديگر آن را شريك هستند. ساختماني قديمي است كه به خرج افتاده و از هر طرف كه مي‌گيرند، يك طرف ديگرش به خرج مي‌افتد و هر روز براي ساكنينش كه اين سه تن با خانواده‌هاي‌شان باشند، دردسر تازه‌اي درست مي‌كند.
اصناف؛ راه‌حل یا بخشی از مشکل؟ حمزه نوذری

اصناف؛ راه‌حل یا بخشی از مشکل؟

گروه‌های ثانوی که میان دولت و افراد جامعه قرار می‌گیرند، نقش مهمی در حیات اقتصادی و اجتماعی جامعه ایفا می‌کنند؛
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 05
کد خبر: ۱۲۱۶۶۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
فرماندار آبیک گفت: با توجه به مثبت شدن تست یک سرباز در آمادگاه و وجود یک سرباز با علائم مشکوک، تست گیری از آمادگاه نیز در دستور کار قرار دارد علاوه بر این یکی از پرسنل دبیرخانه شهرداری آبیک نیز به کرونا مبتلا شده است بنابراین به مدت ۴۸ ساعت ارائه خدمات در شهرداری را تعطیل کردیم.

تدبیر24»شهرام احمدپور در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونای انگلیسی در سطح شهرستان و فوت یک فرد ۴۸ ساله، پنج نفر از اعضای خانواده این فرد نیز به کرونا مبتلا شدند و در قرنطینه قرار دارند.

وی افزود: ۷ نفر از اهالی روستای حسین آباد آبیک نیز به کرونا مبتلا شدند که تحت مراقبت قرار دارند، لذا در سطح شهرستان آبیک هر فردی که مبتلا به کرونا شود ما مبنا را بر کرونای انگلیسی قرار می‌دهیم.

فرماندار آبیک خاطرنشان کرد: آزمایش همه افراد به انستیتو پاستور ارسال می‌شود تا نتایج را بررسی کنند و جهش یافته بودن کرونا تأیید شود.

وی یادآور شد: یکی از پرسنل دبیرخانه شهرداری آبیک به کرونا مبتلا شده است بنابراین به مدت ۴۸ ساعت ارائه خدمات در  شهرداری را تعطیل کردیم تا از تمامی کارکنان تست گرفته شود، بعد از مشخص شدن نتایج، شهرداری از روز شنبه با افرادی که تست آنها منفی شده است ادامه فعالیت خواهد داشت‌.

احمدپور اظهار کرد: افراد مبتلا شده به کرونا در آبیک در رده سنی ۲۲ سال تا ۷۵ سال است و هیچ کودکی در حال حاضر به کرونا مبتلا نشده است.

وی تأکید کرد: روستا همچنان در قرنطینه به سر می‌برد و نقاهت‌گاه آماده شده است تا در صورت لزوم بهره برداری شود، با توجه به این که برخی از اهالی حسین آباد در واحدهای تولیدی کار می‌کردند پایش و دستگیری از کارگران این واحدهای تولیدی نیز انجام شده است.

فرماندار آبیک بیان کرد: با توجه به مثبت شدن تست یک سرباز در آمادگاه و وجود یک سرباز با علائم مشکوک، تست گیری از آمادگاه نیز در دستور کار قرار دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها