قيمتش چند؟ مهرداد احمدي شيخاني

قيمتش چند؟

به يكي از آشنايان ملكي به ارث رسيده كه با دو تن ديگر آن را شريك هستند. ساختماني قديمي است كه به خرج افتاده و از هر طرف كه مي‌گيرند، يك طرف ديگرش به خرج مي‌افتد و هر روز براي ساكنينش كه اين سه تن با خانواده‌هاي‌شان باشند، دردسر تازه‌اي درست مي‌كند.
اصناف؛ راه‌حل یا بخشی از مشکل؟ حمزه نوذری

اصناف؛ راه‌حل یا بخشی از مشکل؟

گروه‌های ثانوی که میان دولت و افراد جامعه قرار می‌گیرند، نقش مهمی در حیات اقتصادی و اجتماعی جامعه ایفا می‌کنند؛
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - 2021 March 04
کد خبر: ۱۲۱۶۹۳
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
رئیس قوه قضائیه:
رئیس قوه قضائیه گفت: همه باید کمک کنند تا نرخ جرم پایین بیاید و تکرار جرم نداشته باشیم و هرکس به زندان افتاد به جامعه برگردد.
تدبیر24»سید ابراهیم رئیسی صبح روز شنبه دوم اسفندماه ۹۹ در سفر به یاسوج و در بازدید از زندان یاسوج افزود: نباید مجازات حبس داشته باشیم و جایگزینی مجازات حبس وظیفه قانونی و شرعی است اما وقتی چاره‌ای نداشته باشیم باید به حبس روی بیاوریم.

وی بیان کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند زندان باید آموزشگاه نیکی‌ها باشد، درخواست من این است که با همه توان به اصلاح مجرمین روی بیاوریم.

رئیسی تصریح کرد: زندان باید جایی برای اصلاح مجرمین باشد که مانند دادرسی یک وظیفه مهم است.

وی با بیان اینکه همه باید به این امر کمک کنند تا نرخ جرم پایین بیاید و تکرار جرم نداشته باشیم، گفت: عملکرد یک سرباز که حقوق خود را برای آزادی یک زندانی هدیه کرده قابل تقدیر است و این یک احساس خوب است. همه ما از این اقدامات باید انجام دهیم که علاوه بر خداخواهی دیگرخواهی را در دستور کار قرار دهیم.

رئیسی افزود: در همه نقاط کشور به دنبال جابه‌جایی زندان‌ها از کالبد شهرها به مکان‌های دیگر هستیم تا نقاط فعلی محلی برای ارائه خدمات اجتماعی باشد.

وی در خصوص جابجایی زندان یاسوج نیز تصریح کرد: آماده‌ایم در صورت همکاری سایر مسئولان مرتبط این زندان را به مکانی دیگر منتقل کنیم تا از این مکان برای خدمات شهری و خدمت به مردم استفاده شود.

برچسب ها: تدبیر24 ، قوه قضائیه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها