پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 15
کد خبر: ۱۲۱۷۸۶
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲
به گفته معاون فرماندار شیراز، متاسفانه در آستانه تعطیلات عید شاهد افزایش درخواست‌های صدور مجوز برای سفرهای نوروزی هستیم.

تدبیر24»عبدالرسول حقیقی بعدازظهر سه‌شنبه ۵ اسفند در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در فارس گفت: درخواست برای صدور مجوز تردد با توجه به ممنوعیت تردد به دلیل شیوع ویروس کرونا تنها برای مشمول نشدن جریمه است.

حقیقی با پیشنهاد این موضوع که  محل صدور مجوزهای تردد از فرمانداری‌ها تغییر کند، گفت: با توجه به انتخابات پیش رو و ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر  از ۲۰ اسفند ماه به مدت ۷ روز بهتر است مکان‌های صدور مجوز تغییر یابد تا شاهد تجمع در شرایط کرونا و ورود به پیک چهارم نباشیم.

او از پیش‌بینی ثبت نام ۱۲۰۰ نفر طی ۷ روز خبر داد و گفت: این حجم تردد می‌طلبد که محل صدور مجوز های تردد را به پلیس‌های راهور تغییر دهیم، چرا که آنها نیز دارای زیر ساخت‌های مناسب برای صدور مجوز هستند.

معاون فرماندار شیراز گفت: با توجه به خرید و فروش خودرو در آستانه تعطیلات نوروز پیشنهاد می‌شود این مراکز از ۱۵ اسفندماه امسال تا ۱۵ فرودین ۱۴۰۰ برای جلوگیری از ازدحام جمعیت تعطیل شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها