پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 15
کد خبر: ۱۲۱۹۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
با تداوم شرایط کرونایی، شیوع کرونای انگلیسی و احتمال آغاز موج چهارم کرونا، کارشناسان مسائل بهداشت و درمان از لزوم رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌ها سخن می گویند.
تدبیر24»یکی از توصیه‌هایی که به تازگی مطرح شده، استفاده از دو ماسک در زمان حضور در مکان‌های عمومی و محیط‌های خارج از منزل است؛ البته این کار هم نیازمند رعایت نکاتی است که مهم‌ترین آن ها بدین شرح است: ماسک پارچه‌ای باید روی ماسک جراحی یا پزشکی قرار داده شود. ماسک پارچه‌ای باید چند لایه و محکم باشد و تنفس با آن دشوار نباشد.

بندهای ماسک سه لایه باید ‌طوری گره زده شود که به خوبی به صورت بچسبد. استفاده از دو ماسک در اماکن شلوغ که حفظ فاصله اجتماعی امکان پذیر نیست، توصیه می‌شود. استفاده همزمان از دو ماسک یک بار مصرف روی هم ،با طراحی نامناسب فایده‌ای ندارد.

ماسک پارچه‌ای باید دارای سیم بینی و فاقد دریچه یا منفذ بازدم باشد. ماسک‌فقط باید با حلقه‌‌های گوش، طناب یا بندهای آن تنظیم شود و سطح آن لمس نشود. استفاده از دو ماسک نباید تصور ایمن بودن به فرد بدهد و مانع رعایت دیگر پروتکل‌ها شود.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها