عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲۵ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰۶
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 05
کد خبر: ۱۲۲۷۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
بر اساس اعلام کمیته امداد امام خمینی (ره) در طرح اطعام مهدوی، طی هشت روز گذشته بیش از ۴۴ میلیون غذا و هفت میلیون بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شده است.
تدبیر24»در سومین مرحله از پویش ایران همدل که با عنوان اطعام مهدوی و افطاری ساده از روز اول ماه مبارک رمضان آغاز شده، طی روزهای سیزدهم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان ۴۴ میلیون و ۸۳۱ هزار و ۷۶۴ غذا، ۹ میلیون و ۵۲ هزار و ۱۴۶ افطاری ساده، ۷ میلیون و ۸۲۰ هزار و ۲۱۱ بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شده است.

براساس گزارشات ارائه شده از سوی کمیته امداد، روز سیزدهم ماه رمضان (۶ اردیبهشت) ۲ میلیون و ۹۴۴ هزار و ۸۵۱ غذا، ۵۴۶ هزار و ۱۳۷ افطاری و ۶۱۲ هزار و ۹۱ بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شد. 

در روز چهاردهم ماه رمضان (۷ اردیبهشت) سه میلیون و ۴۰۳ هزار و ۳۳۵ غذا، ۶۳۵ هزار و ۷۱۳ افطاری و ۶۷۵ هزار و ۷۸۳ بسته معیشتی، در روز پانزدهم ماه رمضان (۸ اردیبهشت) سه میلیون و ۹۴۰ هزار و ۲۳۷ غذا، ۸۴۶ هزار و ۲۷۰ افطاری و ۷۶۴ هزار و ۶۵۰ بسته معیشتی، در روز شانزدهم (۹ اردیبهشت) چهار میلیون و ۴۵۰ هزار و ۴۹۴ غذا، ۸۴۵ هزار و ۷۲۰ افطاری و ۸۴۱ هزار و ۲۳۸ بسته معیشتی میان نیازمندان پخش شد.

طی روز هفدهم ماه رمضان (۱۰ اردیبهشت) چهار میلیون و ۵۲۸ هزار و ۱۲۶ غذا، ۸۵۴ هزار و ۶۱۷ افطاری و ۸۴۴ هزار و ۸۲۹ بسته معیشتی، در روز هجدهم ماه رمضان (۱۱ اردیبهشت) پنج میلیون و ۳۳۱ هزار و ۷۰۸ غذا، یک میلیون و ۲۹ هزار و ۶۱۳ افطاری و ۹۱۸ هزار و ۵۸۱ بسته معیشتی، در روز نوزدهم (۱۲ اردیبهشت) ۶ میلیون و ۸۶ هزار و ۹۰۰ غذا، یک میلیون و ۱۹۷ هزار و ۵۴۴ افطاری و ۹۹۳ هزار و ۳۳۹ بسته معیشتی و در روز بیستم (۱۳ اردیبهشت) ۶ میلیون و ۹۶۵ هزار و ۳۶۶ غذا، یک میلیون و ۵۲۱ هزار و ۹۶۹ افطاری و یک میلیون و ۷۸ هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان پخش شده است.

همچنین در روز بیست و یکم ماه رمضان (۱۴ اردیبهشت) ۷ میلیون و ۱۸۰ هزار و ۷۴۷ غذا، یک میلیون و۵۷۴ هزار و ۵۶۳ افطاری و یک میلیون و ۹۱ هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان پخش شده است.

به گزارش ایسنا، خیران می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود به اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا از طریق شمارگیری کد دستوری #۱۴* یا شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ اقدام کنند و پایگاه‌ها و مراکز کمیته امداد در سراسر کشور و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های مردمی در سومین مرحله پویش ایران همدل هستند
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها