عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲۸ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲
چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - 2022 January 26
کد خبر: ۱۲۲۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
بر اساس خبرهای شنیده شده ابراهیم رئیسی امروز در انتخابات ثب نام می کند.
تدبیر24»وزارت کشور روز شلوغیدارد  و در آخرین ساعات از پایان ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری، چهره های سیاسی و غیرسیاسی خود را به ساختمان خیابان فاطمی می رسانند تا ردای کاندیداتوری بر تن کنند. 

در این میان محسن هاشمی و علی لاریجانی دو سیاستمدار معروفی بودند که صبح امروز حضور خود را در میدان رقابت های انتخابات ۱۴۰۰، قطعی کردند. اما هنوز ابراهیم رئیسی حضور خود را قطعی نکرده است. 

در حالی که گفته شده بود او روز جمعه از کنار مزار سردار شهید سلیمانی اعلام کاندیداتوری می کند ولی خبرهایی از گوشه و کنار ستاد انتخابات به گوش می رسد که ابرهیم رئیسی ابتدا بیانیه‌ای صادر و سپس در انتخابات ۱۴۰۰ ثبت نام می کند.  

همچنین برخی افراد از جمله؛ جلیلی، ضرغامی، جهانگیری، صالحی، پزشکیان ، عارف، عباس نبوی، بادامچیان، محمد شریعتمداری، کواکبیان، مولاوردی، زهرا شجاعی، عباس آخوندی و صادق خرازی به عنوان نامزدهای مطرح امروز برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری نام برده می‌شود.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها