عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۴ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۴
يکشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - 2021 September 26
کد خبر: ۱۲۲۸۶۲
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان اعلام کرد، پایان رژیم صهیونیستی حتمی است و این مساله تنها به زمان نیاز دارد.
تدبیر24»حسن البغدادی، عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان گفت، آنچه در روزهای اخیر رخ داد باید درسی برای رهبران رژیم صهیونیستی و از پس آن آمریکا باشد، آنها باید بدانند که زوال این رژیم که مساله وقت است، حتمی شده و کوتاه و بلند بودن زمان این زوال به تصمیمات وحشیانه رهبران این رژیم بستگی دارد اگر بخواهند به منطقه حمله کنند این پایان سریع و حتمی خواهد بود.

وی افزود، دشمن صهیونیستی از همان روز اول در حملاتش به ملت فلسطین شکست خورد و تمام آنچه انجام داده کشتار بیشتر زنان و کودکان، تخریب خانه‌ها و زیرساخت‌های نوار غزه است. رژیم صهیونیستی خواست این اقدامات بزدلانه خود را به عنوان دستاوردهای خود بیان کند تا بهانه‌ای شود برای توقف این جنگ که از همان روز اول در آن شکست خورد.

البغدادی گفت، رژیم صهیونیستی برای رزمایش‌های بزرگی که آغاز جنگ در جبهه های متعدد را شبیه سازی می‌کند، آماده می‌شد اما ناگهان معادلات به هم خورد و این رژیم مسخره عام و خاص شد و اکنون صحبت‌ها بر سر این است که اگر این رویارویی با حزب الله در لبنان بود، چه اتفاقی می‌افتاد.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها