عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲۸ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲
چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - 2022 January 26
کد خبر: ۱۲۲۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
زهرا ساعی نماینده تبریز در مجلس دهم در خصوص عملکرد محمد شریعتمداری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه بسیار بزرگ و البته دارای رسالت‌های مهم و کلیدی است. چند سال پیش بنا شد سه وزارتخانه با هم ادغام شوند و اکنون کار در این تشکیلات و اداره آن فوق‌العاده سخت و وقت‌گیر است و حقیقتاً کار و تلاش فراوانی را می‌طلبد.
تدبیر24»زهرا ساعی نماینده تبریز در مجلس دهم در خصوص عملکرد محمد شریعتمداری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه بسیار بزرگ و البته دارای رسالت‌های مهم و کلیدی است. چند سال پیش بنا شد سه وزارتخانه با هم ادغام شوند و اکنون کار در این تشکیلات و اداره آن فوق‌العاده سخت و وقت‌گیر است و حقیقتاً کار و تلاش فراوانی را می‌طلبد.عضو سابق کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: همکاری ما با شریعتمداری بیش از یک سال قد نداد، اما در همان مدت کوتاه، هم جلسات خوبی را با ایشان برگزار کردیم و هم شاهد تلاش‌های وزیر کار بودیم.

‎وی در توضیح جوانگرایی وزیر کار گفت: من خودم در مجلس دهم عضو فراکسیون جوانان بودم و بسیار تلاش کردیم تا مدیران ارشد کشور را متقاعد کنیم که بیشتر به جوانان در بخش‌های مدیریتی میدان دهند. در بدنه وزارت تعاون، جوانان و بانوان در راس کار قرار گرفتند

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها