عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۶ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - 2021 October 27
کد خبر: ۱۲۳۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
کوچکی نژاد عضو فراکسیون گام دوم انقلاب:
کوچکی نژاد با اشاره به مطرح شدن زاکانی به عنوان یکی از گزینه های شهرداری تهران گفت: هر کسی ویژگی هایی دارد و بعید می دانم که ایشان بتواند در شهرداری موفق شود. آقای زاکانی در حوزه های سیاسی موفق تر است تا در حوزه های اقتصادی و عمرانی.
جبار کوچکی نژاد با اشاره به مطرح شدن زاکانی به عنوان یکی از گزینه های شهرداری تهران گفت: دکتر زاکانی یکی از نیروهای خوب انقلابی است که بنده در دوره های قبل هم با ایشان در مجلس همکار بودم و این دوره نیز در کنار ایشان هستم. اما هر کسی ویژگی هایی دارد و بعید می دانم که ایشان بتواند در شهرداری تهران موفق شود.

وی افزود: آقای زاکانی در حوزه های سیاسی موفق تر  است تا در حوزه های اقتصادی و عمرانی. به هر حال ایشان پزشک هستند و در حوزه قانونی تجاربی ندارد.

کوچکی نژاد با اشاره به حضور زاکانی در مرکز پژوهش های مجلس، تصریح کرد: در مرکز پژوهش های مجلس یکسری نگرانی هایی وجود دارد که این مرکز پاسخگو نیست، یعنی به هیچ وجه نیازهای نمایندگان را  پاسخ نمی دهد. هر کدام از طرح ها و  لوایحی که امضا کردیم باید  بسته تحلیلی آن توسط مرکز پژوهش ها جلوی میز نماینده  باشد که متاسفانه وجود ندارد و قطعا نمایندگان به شکلی اعتراض خود را مطرح می کنند.

وی در ادامه گفت: به اعتقاد بنده آقای زاکانی نماینده انقلابی بسیار خوب و پرتوانی است و در حوزه های سیاسی می تواند نیروی قوی و کارسازی برای نظام جمهوری اسلامی باشد. اینکه ایشان سابقه کار اجرایی شهری ندارد، یکی از نکات منفی برای شهردار شدن است.

کوچکی نژاد اظهار کرد: شهرداری، سازمانی خدماتی و بسیار تخصصی است. اما برخی به این سازمان اصلا نگاه خدماتی ندارند. به عبارتی نمی توانند در این سازمان موفق عمل کنند، لذا بهتر است کسانی برای این مسئولیت انتخاب شوند که در حوزه اجرایی شهری تجربه دارند.
برچسب ها: زاکانی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها