عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۷۰ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۵۴
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 13
کد خبر: ۱۲۳۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
دکتر عین اللهی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز سالها به عنوان مدیر و معاون وزیر حضور داشته و کاملاً با ساختار این وزارتخانه و نقاط قوت و ضعف آن آشناست.
دکتر سید مسعود خاتمی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی دکتر بهرام عین اللهی به عنوان‌ گزینه پیشنهادی وزارت بهداشت و درمان، او را دانشمندی متخصص، مدیری کارآمد و باتجربه برای این وزارتخانه دانست و گفت: دکتر عین اللهی مرد میدان در التهاب دوران ها از زمان دفاع مقدس تا همه گیری کرونا بوده و همواره در بحران های مختلف حوزه درمان، فعالیت های موثر داشته اند که اثبات کننده توانایی های ایشان است.

نظر یک نماینده مجلس درباره گزینه پیشنهادی وزارت بهداشت

نماینده مردم گلپايگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دکتر عین اللهی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز سالها به عنوان مدیر و معاون وزیر حضور داشته و کاملاً با ساختار این وزارتخانه و نقاط قوت و ضعف آن آشناست و علاوه بر این ها، رتبه علمی ایشان نیز بسیار بالاست و از نظر علمی و شخصیتی، مقبولیت خوبی در جامعه پزشکی کشور دارد.

دکتر خاتمی با تاکید بر برنامه محوری و داشتن برنامه اجرایی در ابعاد مختلف به عنوان یکی دیگر از نقاط قوت وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم برای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خاطر نشان کرد: در حال حاضر، دغدغه اصلی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مقابله با بحران کرونا است و سوء مدیریت این بحران، وضعیت اسفبار کنونی را رقم زده است که با توجه به اینکه دکتر عین اللهی رویکردی واقعی و جدی برای تأمین واکسن دارد و برای مقابله با این بحران، برنامه های خوبی را تدوین کرده است که با همکاری بخش های مختلف حاکمیت می توان در این زمينه شاهد اتفاقات خوبی باشیم و امیدوارم این برنامه ها ان شاالله  با حمایت دولت سیزدهم و همراهی جامعه پزشکان و مدافعان سلامت اجرایی شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها