عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۷۰ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۵۴
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 13
کد خبر: ۱۲۳۰۸۶
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱
ضرغامی به وزارت خانه نرسیده تلاش‌هایش را برای توسعه گردشگری شروع کرد.
روز گذشته امیرعبداللهیان وزیر پیشنهادی وزارت امورخارجه دولت سیزدهم در دفاع خودش در مجلس مسائلی را مطرح کرد که مهمترین آن به موضوع اقتصاد گردشگری و دیدارش با عزت‌الله ضرغامی وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.او گفت: در بحث دیپلماسی گردشگری، در همین چند روز اخیر برنامه اولیه ای را با دکتر ضرغامی مرور کردیم که انشاالله از این ظرفیت‌ برای ارزآوری و شناساندن جمهوری اسلامی و ظرفیت‌های ایران عزیز به دیگر ملت‌ها بهره ببریم.

چنین مسئله ای نشان دهنده این است که ابراهیم رئیسی برای چینش کابینه جدیدش انتخاب های متمرکزی برای برون رفت از بحران اقتصادی ایران داشته که این مهم از نطق وزرای خاص کابینه اش به خوبی پیداست. گویا برنامه های شخصی و هماهنگی های وزاری پیشنهادی  با یکدیگر مبین این است که دولت سیزدهم برای خروج از مشکلات اقتصادی با عزمی راسخ آغاز به کار کرده است.
برچسب ها: ضرغامی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها