عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۷۰ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۵۴
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 13
کد خبر: ۱۲۳۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
عزت الله ضرغامی ، مدیر نام آشنایی که تا قبل از انتخابش به عنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و فضای مجازی به دلیل فعالیت هایش در توییتر و اینستاگرام گاهاً نامش بیش از دیگر مسئولان بر سر زبان ها افتاده بود که یک مدیر در قامت وی چه جوان پسند و مردمی در فضای مجازی فعالیت دارد و چه ارتباط منحصربفردی با مردم در کامنت ها و پُست ها ایجاد کرده است، این روزها هم شیوه ابداعی خود را ادامه می دهد.
عزت الله ضرغامی ، مدیر نام آشنایی که تا قبل از انتخابش به عنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و فضای مجازی به دلیل فعالیت هایش در توییتر و اینستاگرام گاهاً نامش بیش از دیگر مسئولان بر سر زبان ها افتاده بود که یک مدیر در قامت وی چه جوان پسند و مردمی در فضای مجازی فعالیت دارد و چه ارتباط منحصربفردی با مردم در کامنت ها و پُست ها ایجاد کرده است، این روزها هم شیوه ابداعی خود را ادامه می دهد. حالا که وزیر شده است هم پست هایی را که سیاسیون و کارشناسان خطاب به وی منتشر میکنند و گاهاً هم از او انتقاد می کنند، با صبر و حوصله می خواند و به آن ها پاسخ می دهد.

این شیوه به خوبی خود منحصربفرد و زیباست و البته ابداعی ضرغامی! می توان گفت آقای وزیر از مدت ها پیش شیوه ای را تحت عنوان دیپلماسی مجازی پایه ریزی کرده و با قدرت هم در حال ادامه دادن آن است، اما ذکر چند نکته به ایشان خالی از لطف نیست؛ آقای ضرغامی سابقه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نشان دهنده وجود تیمی ضعیف در مدیریت ها و معاونت های مختلف از جمله بخش های گردشگری و اطلاع رسانی است، همانطور که اگر به خاطر داشته باشید، علی اصغر مونسان و تیمش از نظر خبری و پوشش رسانه ای بسیار مظلوم واقع شده بودند و از همه جا صدا می آمد غیر از ساختمان وزارت گردشگری. آن هم در روزهای کرونایی و بحران گردشگری که گوشه بسیار وسیعی از نوک پیکان آن، این صنعت و اقتصاد وابسته به آن را نشانه رفته بود.

سکوت خواسته یا نا خواسته مونسان و تیم اطلاع رسانی اش باعث حرکت در سایه ای شده بود که سابقه ضرغامی آن را نمی پسندد، وزیری که از روزهای ابتدایی عنوان شدن نامش برای وزارت گردشگری سعی کرده در فضای رسانه ای و مجازی قوی وارد شود و با دیدارهای شخصی اش با بخش خصوصی و دولتی آن هم به صورت صمیمانه و متفاوت، همواره خواسته جدید و البته مؤثر عمل کند. چه بسا همان روزهای نخستین ضرغامی کسی را به عنوان دستیار رسانه ای اش انتخاب کرد که سابقه مدیریتش در این حوزه روشن و شفاف بوده و گزینشش بارقه های امید را دل فعالان عرصه گردشگری ایجاد کرد.

پس آقای ضرغامی در قالب توصیه ای دوستانه خطاب به شما پیشنهاد می شود هرچه سریع تر برای تغییر و یا اصلاح معاونت ها و مدیریت های منفعل در بخش های مختلف وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از جمله اطلاع رسانی دست به کار شوید که هم وقت تنگ است و هم مدیریت شما منحصربفرد و پر ایده! اجازه دهید دیپلماسی نوین شما تحت عنوان دیپلماسی مجازی و فعالیت های رسانه ای شما که حقا این روزها درخشان ظاهر شده، منسجم تر و سازمان یافته تر دیده شود.
برچسب ها: عزت الله ضرغامی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها