عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۲۵ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰۶
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - 2022 December 05
کد خبر: ۱۲۳۲۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
سفر حمید رضا زاده یک سفر کاری( تابعیت ندارد، مهاجرت نکرده است) جهت توسعه مجموعه نرم افزاری است

تدبیر24»متن نامه ارسالی به دفتر تدبیر24 بدین شرح است:

سفر حمید رضا زاده یک سفر کاری( تابعیت ندارد، مهاجرت نکرده است) جهت توسعه مجموعه نرم افزاری است که محصولاتی با جامعه هدف مخاطبان خارج از کشور تولید میکنند. این محصولات هیچ ارتباطی با وی پی ان یا فیلترشکن ندارند و شایعات مرتبط با آن تکذیب می شود.

تاکید می گردد سیدحمیدرضا زاده هیچ مالکیت و مشارکتی در شرکت بترنت ( betternet) ندارد و این شرکت، به عنوان ارائه دهنده خدمات فیلترشکن به کاربران ایرانی، تحت مالکیت شرکت پنگو (pango) امریکا است.

 

به علاوه هرگونه بهره برداری ویژه از امکانات دولتی و غیردولتی و حتی کمک مالی والدین، از سوی حمید رضازاده منتفی بوده و  کلیه هزینه های سفر و فعالیت های ایشان از درامد فروش نرم افزار تامین شده است.

 

ایشان هیچ گونه قرارداد با نهادهای دولتی و غیردولتی نداشته و ندارد.

 

لازم به ذکر است کلیه همکاران و برنامه نویسان این مجموعه نرم افزاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ساکن در داخل کشور هستند.

طبیعی است که ارجاع به صفحات جعلی و رزومه های فیک ساخته شده توسط سایت ها و اشخاص نامعتبر و رسانه های معاند و  آن توسط رسانه های داخلی، حق پیگرد قانونی را برای ایشان محفوظ می دارد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها