شرایط بغرنج است، اما می‌شود آن را درست کرد‌ حسين راغفر

شرایط بغرنج است، اما می‌شود آن را درست کرد‌

پارامتر تأثیر مخرب روانی ناشی از تحولات حوزه سیاست خارجی تا چه اندازه می‌تواند بر اقتصاد و بازار اثرگذار باشد؟
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۳۸ آرشیو
رمز قرآن از حسین آموختیم جواد اطاعت

رمز قرآن از حسین آموختیم

کربلا فقط عرصه تضاد وتقابل نيست.اين پايگاه عشق وانحطاط پرده هاي ديگري هم دارد.کربلا صحنه ايستادگي، مقاومت، پاکبازي ودفاع ازآرمانهاي مقدس است
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۴
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - 2023 October 04
کد خبر: ۱۲۳۷۸۶
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴

تفاوت بین میلیاردرهای خود ساخته و بقیه افراد در این است که آنها دستاوردهای خود را به هیچ وجه ترک نمی‌کنند. آنها به جای انتظار برای موفقیت و ثروت در دامان خود، هر روز قدم‌های عملی را بر می‌دارند و تا زمانی که به خط پایان نرسند دست بردار نیستند. من همواره برای ثروتمند شدن تلاش کردم و ثروتی که اکنون دارم را مدیون کار در حوزه مبلمان می باشم.

کلاف مبل چستر

در کلاف مبل چستر به دلیل راحتی بودن آن از چوب های سبک و مقاوم استفاده می شود.

البته تصور نشود که در این کلاف مبل از دوام و ماندگاری خبری نیست،

بلکه به دلیل دو لایه بودن چوب ها، این مبل ها بسیار محکم و قابل تعمیر می باشند این موضوع باعث افزایش طول عمر مبل شما خواهد شد رنگ چوب ها به جنس استفاده شده بر می گردد.

که به صورت قهوه ای و بی رنگ می باشد ولی این موضوع در کلاف مبل چستر خیلی مطرح نیست چون کلاف مبل چستر بر خلاف مبل سلطنتی کاملا پوشیده می شود و چوب در زیر رویه قرار می گیرد.

کلاف مبل خرچنگی

یکی از ویژگی های کلاف مبل خرچنگی استحکام و نقوشی است که در این کلاف بکار می روند و بسیار زیبا و چشم نواز هستند.

یکی از مهم ترین عوامل استحکام و نقش پذیری کلاف مبل بستگی به جنس چوب آن دارد که در کلاف مبل خرچنگی از سه نوع چوب راش، گردو و سفید استفاده می شود.

چوب گردو بسیار محکم و با کیفیت است و طول عمر زیادی نیز دارد، چوب راش نیز نسبت به چوب گردو استحکام کمتری ولی نقش پذیری بهتری دارد و در آخر چوب سفید که کیفیت پایین تری نسبت به راش و گردو دارد.

در انتخاب چوب باید به شرایط اب و هوایی نیز توجه کرد در شرایط هوای خشک باید چوب مخصوصی را به کار برد و برای هوای مرطوب نیز باید چوبی را به کار برد که در مقابل رطوبت آسیب پذیر نباشد.

کلاف مبل فرانسوی

کلاف مبل فرانسوی انواع گوناگونی دارد که شامل موارد زیر می باشد: اولین نوع کلاف مبل فرانسوی کلاسیک یا سلطنتی که بدنه آن از جنس چوب است و از طراحی های خاص بر روی آن استفاده شده است، کلاف سلطنتی معمولا از جنس گردو یا راش می باشد.

دومین نوع کلاف مبل فرانسوی کلاسیک می باشد که جنس آن از چوب گردو، چنار، راش و نراد است، این نوع چوب از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است و دارای طرح بندی زیبا و ظرافت خاصی می باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها