ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۱۲۶۲۶
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۰
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از اجرای طرح گردشگری سلامت در این استان خبر داد.
به گزارش تدبیر24 به نقل از ایرنا، افشین حیدری روز یکشنبه در دیدار با مدیر بیمارستان آیت الله نبوی دزفول افزود: با توجه به عقد تفاهمنامه بین میراث فرهنگی خوزستان با استاندار بصره در زمینه گردشگری سلامت، شرکت های گردشگری می توانند بیماران عراقی را در مبادی ورودی استان تحویل و برای مداوا به مراکز درمانی استان منتقل کنند.

وی از شهرستان دزفول با وجود جاذبه های گردشگری به عنوان یکی از شهرهای هدف در اجرای طرح گردشگری سلامت نام برد و افزود: اجرای طرح گردشگری سلامت نقش مهمی در توسعه اقتصادی شهرستان دزفول و ارز آوری برای کشور به دنبال دارد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان همچنین ابراز امیدواری کرد با اجرای طرح گردشگری سلامت شاهد پیشرفت و توسعه صنعت گردشگری در استان خوزستان باشیم.

وی همچنین از پیگیری برای اجرای طرح تورهای مشارکتی برای کاروان های راهیان نور در این استان خبر داد و افزود: با اجرای این طرح، کاروان های راهیان نور ضمن سفر به خوزستان و دیدار از مناطق عملیاتی، از مناطق گردشگری خوزستان نیز دیدن می کنند.

سیدˈعبدالله نبویˈ مدیر بیمارستان آیت الله نبوی دزفول نیز در این نشست ضمن استقبال از اجرای طرح گردشگری سلامت و همکاری بیمارستان نبوی در اجرای این طرح گفت: بیمارستان آیت الله نبوی نخستین بیمارستان غیردولتی شهرستان دزفول با شش هزار متر زیربنا، چهار طبقه و یکصد تخت بیمارستانی برای ارائه خدمات درمانی به بیماران کشور عراق و سایر کشورها در قالب طرح گردشگری سلامت آماده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها