ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 14
کد خبر: ۱۲۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۵
قائم مقام شهردار بندرعباس با اشاره به نزدیک شدن به فصل بهار و در راستای استقبال از مسافران نوروزی گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای فراهم کردن تسهیلات مورد نیاز برای پذیرایی از مسافران نوروزی صورت گرفته است.
به گزارش تدبیر24 به نقل از ایسنا- منطقه خلیج فارس، بهاری با اعلام این خبر افزود: با تدوین و تصویب طرح‌های ویژه در زمینه خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی همواره سعی داریم در توسعه جذب گردشگر هرچه بهتر عمل کنیم.

وی ادامه داد: بین شهرداری بندرعباس و سازمان میراث فرهنگی استان از لحاظ خدمات دهی و فراهم آوردن امکانات برای میهمانان نوروزی هم‌پوشانی وجود دارد، اما از آنجایی که شهرداری به تنهایی نمی‌تواند امکانات و تمهیدات لازم را برای استقبال از مهمانان نوروزی فراهم کند بنابراین سایر دستگاه‌ها هم باید در این راستا همکاری‌های لازم را داشته باشند تا بتوانیم شرایط ویژه‌ای را برای میهمانان ایجاد نماییم و اگر مشکلی هم در این راستا و در سال‌های قبل وجود داشته آن را به فرصت تبدیل کنیم.

بهاری در ادامه اظهار کرد: تمامی مسئولان باید برای جذب گردشگر چه خارجی و چه داخلی برنامه‌ریزی‌های مدونی داشته باشند و در راستای معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر بندرعباس و استان هرمزگان تلاش کنند. 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها