مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 27
کد خبر: ۱۴۱۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰
محصول قهوه، جز دومین تجارت بزرگ جهان محسوب می شود که متاسفانه سهم ایران در بازار پر سود جهانی این محصول بسیار ناچیز است.
به گزارش تدبیر24 به نقل از ایرنا، دومین جشنواره و نمایشگاه بزرگ قهوه، کاکائو و صنایع وابسته از امروز یکشنبه با استقبال شرکت های مطرح و صاحب برند داخلی و خارجی مطابق استانداردهای بین المللی در برج میلاد تهران آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با هدف معرفی فرهنگ مصرف قهوه، شناسایی محصول با کیفیت و بررسی امکانات کشور در زمینه کیفیت و کمیت صادرات فرآوری قهوه بر پا شده است.

تضمین کیفیت اجرایی این نمایگشاه از سوی wsg مالزی و nobel cert آلمان به طور مشترک پایش و انجام می شود.

این نمایشگاه می کوشد یادآور اهمیت حضور ایران در بازار پر سود و بین المللی قهوه برای مسئولان و دست اندرکاران تولید، بازرگانی و تجارت کشور باشد.

در این نمایشگاه بیش از 30 شرکت تولید کننده صاحب برند و دست اندرکار قهوه، کاکائو و صنایع وابسته داخلی، شرکت هایی از کشورهای ترکیه، ایتالیا، برزیل، قزاقستان و آلمان نیز برای عرضه آخرین دستاوردهای صنعت قهوه حضور یافتند.

دومین جشنواره و نمایشگاه بزرگ قهوه، کاکائو و صنایع وابسته از 22 تا 27 دی ماه جاری برای بازدید علاقمندان در طبقات اول و دوم برج میلاد تهران بر پاست.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها