عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 July 26
کد خبر: ۱۴۷۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۶
فرمانده نیروی انتظامی گفت : انحصار قدرت سايبري در دست کشورهاي بزرگ و توسعه يافته است و آنها تلاش مي کنند از اين انحصار براي سلب استقلال کشورهاي ديگر استفاده کنند بنابراين ايجاد امنيت و مبارزه با جرايم سايبري دفاع از استقلال و پيشرفت کشور است .
تدبیر24: سردار " اسماعيل احمدي مقدم " در حاشيه بازديد از شرکت " فن آوران ناجي " با اشاره به اينکه زندگي انسان به مرحله اي رسيده است که بدون عرصه ديجيتال قابل تصور نيست ، اظهار داشت : گسترش روز افزون فضاي مجازي و فناوريهاي اطلاعاتي و ارتباطي در سالهاي اخير و تأثيرهاي آن در حيات بشري در ابعاد مختلف سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي را به روشني نمايان مي باشد و در اين خصوص بيش تر روشهاي سنتي ارتکاب جرم به روشهاي نوين، تبديل شده است.

وي بيان داشت : در سراسر جهان تسريع و تعديل در فرآيند تبادل دانش و اطلاعات از طريق فضاي سايبري نقش بسيار كليدي در دستيابي به توسعه منابع انساني و رشد اقتصادي دارد ، در اين راستا اگر بخواهيم تمدن ساز باشيم بايد در اين حوزه طراز اول باشيم.

اين مقام ارشد انتظامي ادامه داد : جرائم اينترنتي در حال تغيير ماهيت از جرائم سخت افزاري به جرائم نرم‌افزاري هستند و پليس فتا در اين حوزه درخصوص افزايش کشفيات نسبت به پليس هاي سايبري کشورهاي توسعه يافته و برقراري امنيت در فضاي مجازي موفقيت هاي شايان ذکري را کسب کرده است .

رئیس پليس کشور تصريح کرد : انحصار قدرت سايبري در دست کشورهاي بزرگ و توسعه يافته است و آنها تلاش مي کنند از اين انحصار براي سلب استقلال کشورهاي ديگر استفاده کنند بنابراين ايجاد امنيت و مبارزه با جرايم سايبري دفاع از استقلال و پيشرفت کشور است .

فرمانده نيروي انتظامي ضمن اشاره به اينکه با پيشرفت فضاي مجازي در کشور، جرائم نيز بسرعت روبه افزايش است، تصريح کرد: افزايش و ارتقاء توان اين پليس بيش از سرعت جرائم بوده بگونه‌اي که توانسته‌ايم فاصله‌ها را کاهش دهيم.

وي تصريح کرد : در سراسر جهان پليس هاي سايبري و مجموعه هاي امنيت سايبري نياز به دانش روز دارند و در اين رابطه بايد اقدام به خريد ابزار و نرم افزاراز کشورهاي ديگر نمايند که اين خود ممکن است از يک لحاظ منجر به توليد ضد امنيت شود بنابراين سعي بر توليد مي کنند که در اين صورت بايد مجموعه اي علمي و فني در کنارشان رشد کند .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها