سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 27
کد خبر: ۱۵۹۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۹
اکنون "کریس پاول"، سرمربی چارلتون در نظر دارد قوچان نژاد را به فهرست نفرات تیم خود اضافه کند تا از سقوط این تیم به دسته یک جلوگیری کند.

تدبیر24: مهاجم ملی پوش ایرانی تیم فوتبال استارندارد لییژ بلژیک در آستانه پیوستن به تیم چارلتون آتلتیک انگلستان قرار دارد.

چنانچه پیوستن "گوچی" به تیم انگلیسی محقق شود، وی چهارمین بازیکن استاندارد لییژ خواهد بود که به صورت قرضی به چارلتون میپیوندد.

تیم انگلیسی که در لیگ قهرمانی انگلستان حضور دارد (یک دسته پایین‌تر از لیگ برتر)، اوایل این ماه تحت مالکیت "رولند دوشاتل"، مالک استاندارد لییژ، قرار گرفت. "آستریت آیدارویچ"، "یوهان تورام - اولین" و "آنیل کوک" پیش از این به صورت قرضی به تیم انگلیسی پیوستهاند.

اکنون "کریس پاول"، سرمربی چارلتون در نظر دارد قوچان نژاد را به فهرست نفرات تیم خود اضافه کند تا از سقوط این تیم به دسته یک جلوگیری کند.

قوچان‌نژاد 26 ساله فوتبال خود را با هیرنفین هلند آغاز کرد و در تیم سنت ترویدن پس از به ثمر رساندن 17 گل از 33 بازی، در فصل 13-2012 به استاندارد لییژ پیوست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها