ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 07
کد خبر: ۱۶۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۸
مأموران پلیس فتا با انجام یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی و همچنین بررسی‌های گسترده در فضای حقیقی و مجازی موفق شدند یک متهم را در این باره شناسایی و دستگیر کنند.
تدبیر24: به گزارش وطن امروز، رئیس پلیس فتای استان خراسان شمالی از دستگیری عامل تبلیغ و فروش مواد مخدر در فیس‌بوک در شهرستان بجنورد خبر داد.

سرگرد سهیل خاکشور، رئیس‌پلیس فتای استان خراسان‌شمالی با اعلام این خبر گفت: با رصد و پایش مستمر در فضای مجازی توسط مأموران پلیس فتا مشخص شد که فردی با ایجاد صفحه جعلی در یکی از شبکه اجتماعی، اقدام به بارگذاری مطالب و انتشار تصاویری با محتویات تحریک به استعمال مواد مخدر و روان‌گردان و آموزش آن می‌کند.

وی بیان داشت: با توجه به حساسیت موضوع، مأموران در جهت پیشگیری از وقوع این آسیب مراتب شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس فتای خراسان شمالی تصریح کرد: مأموران پلیس فتا با انجام یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی و همچنین بررسی‌های گسترده در فضای حقیقی و مجازی موفق شدند یک متهم را در این باره شناسایی و دستگیر کنند. سرگرد خاکشور یادآور شد: در بازرسی‌های انجام شده از مخفیگاه متهم مقدار قابل توجهی مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شد. 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها