شروط‌ نقد و نقادی درجامعه درایتی

شروط‌ نقد و نقادی درجامعه

یک جامعه ‌زنده و پویا زمانی می‌تواند به زنده بودن و پویایی خود ادامه دهد که زمینه برای نقد و ارزیابی هر موردی که درکشوراتفاق می‌افتد فراهم شود
مؤمنان را ز انبیا آزادی است فاضل‌میبدی

مؤمنان را ز انبیا آزادی است

در این ایام میمون و خجسته بعثت پیامبر بزرگ اسلام، جای این پرسش وجود دارد: چرا در جوامع اسلامی به آن اندازه كه به اعمال عبادی توجه می‌شود -كه در جای خود باارزش است- به اعمال حیات‌بخش انسانی؛ یعنی اخلاق و عقلانیت كه عصاره بعثت است اهمیت داده نمی‌شود؟
جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - 2016 May 06
کد خبر: ۱۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰
مهدی چمران
چمران گفت:هنوز به طور رسمي جلسه اي براي انتخاب شهردار برگزار نشده و تا آن زمان در اين خصوص صحبت نخواهم کرد و موضع خود را اعلام نمي کنم.
مهدي چمران رئيس شوراي اسلامي شهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعي آريا در پاسخ به اين سوال که با معيارهاي تعيين شده توسط اصلاح طلبان که متفاوت با اصول گرايان است به راهکار مشترکي مي رسيد يا خير، اظهار داشت: ما اميدواريم در طي جلساتي که داريم در خصوص تعيين معيارها به نتيجه واحد برسيم.
وي در خصوص تعامل دولت با شهرداري  تهران نيز اظهار داشت: تعامل با دولت در اين دوره خوب نبود، ما واقعا تلاش کرديم که اين تعامل برقرار شود و بارها مسائل را حل کرديم اما تا آخر به جاي خوبي نرسيد. تعامل شهرداري با شورا نيز معمولي بود.
 رئيس شوراي شهر تهران در خصوص انتخاب شهردار آينده گفت: هنوز به طور رسمي تمام اعضا براي انتخاب شهردار جلسه اي برگزار نکرده اند و تا آن زمان در اين خصوص سخن نمي گويم.
چمران در خصوص بيان نقاط ضعف شوراي دوم و سوم بيان کرد:نقاط ضعف که قطعا وجود داشته است و ما حتما به اعضاي شوراي چهارم  اين نقاط را خواهيم گفت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نظرسنجی
درخصوص مصادره دو میلیارد دلار از دارایی های ایران توسط امریکا کدام گزینه را مسئول ضایع کردن بیت المال می دانید؟
محمود احمدی نژاد
سعید جلیلی(دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی)
نمایندگان وقت مجلس شورای اسلامی
هیچکدام