آيا روسيه زير ميز مذاكره مي‌زند؟ امير احمديان آيا روسيه زير ميز مذاكره مي‌زند؟
روسيه از اهرم انرژي براي تحت فشار قرار دادن اتحاديه اروپا بيشترين بهره را مي‌برد، اما تصور كساني كه فكر مي‌كنند، ايران به روسيه در قرارداد اخير امتیاز داده تا در مذاكرات هسته‌اي كارشكني نكند نادرست است.
محكي براي «توافق خوب» علي سبحاني محكي براي «توافق خوب»
«توافق خوب» توافقي است كه منافع ايران و 1+5 را تامين كند. به يك معنا دو طرف به توافقي پايبند مي‌مانند و براي حصول آن تلاش مي‌كنند كه منافعشان را تامين كند و براي آنها يك برد محسوب شود
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۳ - 2014 September 15
کد خبر: ۱۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰
مهدی چمران
چمران گفت:هنوز به طور رسمي جلسه اي براي انتخاب شهردار برگزار نشده و تا آن زمان در اين خصوص صحبت نخواهم کرد و موضع خود را اعلام نمي کنم.
مهدي چمران رئيس شوراي اسلامي شهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعي آريا در پاسخ به اين سوال که با معيارهاي تعيين شده توسط اصلاح طلبان که متفاوت با اصول گرايان است به راهکار مشترکي مي رسيد يا خير، اظهار داشت: ما اميدواريم در طي جلساتي که داريم در خصوص تعيين معيارها به نتيجه واحد برسيم.
وي در خصوص تعامل دولت با شهرداري  تهران نيز اظهار داشت: تعامل با دولت در اين دوره خوب نبود، ما واقعا تلاش کرديم که اين تعامل برقرار شود و بارها مسائل را حل کرديم اما تا آخر به جاي خوبي نرسيد. تعامل شهرداري با شورا نيز معمولي بود.
 رئيس شوراي شهر تهران در خصوص انتخاب شهردار آينده گفت: هنوز به طور رسمي تمام اعضا براي انتخاب شهردار جلسه اي برگزار نکرده اند و تا آن زمان در اين خصوص سخن نمي گويم.
چمران در خصوص بيان نقاط ضعف شوراي دوم و سوم بيان کرد:نقاط ضعف که قطعا وجود داشته است و ما حتما به اعضاي شوراي چهارم  اين نقاط را خواهيم گفت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری صفحه خبر
پربحث