رييس مجلس آينده؟ مهدی آيتی رييس مجلس آينده؟
از چند ماه گذشته جمعي از نمايندگان حاضر مجلس كه در انتخابات خرداد سال 92 ذره اي دل در گرو روحاني نداشتند مرتبا در نزديك كردن خود به دولت در حال پيشي گرفتن هستند زيرا دريافتند كه براي راي آوردن در حوزه هاي انتخاباتي . . .
نظرات منتشره: ۴ درصف انتشار: ۰ آرشیو
تاثيرگذاري روحاني بر مذاكرات قربان اوغلي تاثيرگذاري روحاني بر مذاكرات
ايشان طوری هوشمندانه پيروزي و شكست مذاكرات را با دستاورد يا شكست دولت مرتبط دانستند تا فشارهاي روزافزون پس از تحريم‌هاي يكجانبه ايالات متحده و آغاز مذاكرات از روي دوش تيم مذاكره‌كننده برداشته شود . . .
سه‌شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ - 2014 September 02
کد خبر: ۱۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰
مهدی چمران
چمران گفت:هنوز به طور رسمي جلسه اي براي انتخاب شهردار برگزار نشده و تا آن زمان در اين خصوص صحبت نخواهم کرد و موضع خود را اعلام نمي کنم.
مهدي چمران رئيس شوراي اسلامي شهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعي آريا در پاسخ به اين سوال که با معيارهاي تعيين شده توسط اصلاح طلبان که متفاوت با اصول گرايان است به راهکار مشترکي مي رسيد يا خير، اظهار داشت: ما اميدواريم در طي جلساتي که داريم در خصوص تعيين معيارها به نتيجه واحد برسيم.
وي در خصوص تعامل دولت با شهرداري  تهران نيز اظهار داشت: تعامل با دولت در اين دوره خوب نبود، ما واقعا تلاش کرديم که اين تعامل برقرار شود و بارها مسائل را حل کرديم اما تا آخر به جاي خوبي نرسيد. تعامل شهرداري با شورا نيز معمولي بود.
 رئيس شوراي شهر تهران در خصوص انتخاب شهردار آينده گفت: هنوز به طور رسمي تمام اعضا براي انتخاب شهردار جلسه اي برگزار نکرده اند و تا آن زمان در اين خصوص سخن نمي گويم.
چمران در خصوص بيان نقاط ضعف شوراي دوم و سوم بيان کرد:نقاط ضعف که قطعا وجود داشته است و ما حتما به اعضاي شوراي چهارم  اين نقاط را خواهيم گفت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری صفحه خبر
آخرین اخبار
پربحث