مدرنیته؛ مشروعیت آسمانی حکومت را زمینی کرد زیباکلام مدرنیته؛ مشروعیت آسمانی حکومت را زمینی کرد
مدرنتیه در ایران درست است که از غرب آمده اما اینجا بارور شد. چون روی خاک خوبی نشست و به سرعت بارور شد/ مدرنیته بود که مشروعیت حکومت را که تا قبل از آن آسمانی بود؛ زمینی کرد.
تاکتیک ایران برای لغو تحریم‌ها یوسف مولایی تاکتیک ایران برای لغو تحریم‌ها
تیم مذاکره‌کننده به سازوکارهای شورای امنیت آگاهی داشته و می‌دانند که با طرح این موضوع قطعا به نتیجه‌ای دست نخواهند یافت. شاید بتوان گفت چنین اظهار نظری برآمده از یک تاکتیک سیاسی و اهرم فشاری به منظور ایجاد انعطاف بر روی برخی مواضع آمریکا است.
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - 2014 November 21
کد خبر: ۱۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰
مهدی چمران
چمران گفت:هنوز به طور رسمي جلسه اي براي انتخاب شهردار برگزار نشده و تا آن زمان در اين خصوص صحبت نخواهم کرد و موضع خود را اعلام نمي کنم.
مهدي چمران رئيس شوراي اسلامي شهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعي آريا در پاسخ به اين سوال که با معيارهاي تعيين شده توسط اصلاح طلبان که متفاوت با اصول گرايان است به راهکار مشترکي مي رسيد يا خير، اظهار داشت: ما اميدواريم در طي جلساتي که داريم در خصوص تعيين معيارها به نتيجه واحد برسيم.
وي در خصوص تعامل دولت با شهرداري  تهران نيز اظهار داشت: تعامل با دولت در اين دوره خوب نبود، ما واقعا تلاش کرديم که اين تعامل برقرار شود و بارها مسائل را حل کرديم اما تا آخر به جاي خوبي نرسيد. تعامل شهرداري با شورا نيز معمولي بود.
 رئيس شوراي شهر تهران در خصوص انتخاب شهردار آينده گفت: هنوز به طور رسمي تمام اعضا براي انتخاب شهردار جلسه اي برگزار نکرده اند و تا آن زمان در اين خصوص سخن نمي گويم.
چمران در خصوص بيان نقاط ضعف شوراي دوم و سوم بيان کرد:نقاط ضعف که قطعا وجود داشته است و ما حتما به اعضاي شوراي چهارم  اين نقاط را خواهيم گفت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری صفحه خبر
پربحث