پاسخ ملت به تندروها علی شفقی پاسخ ملت به تندروها
افرادی که امروز زخم‌خورده از شکست‌های متوالی در انتخابات، به تصمیمات دولت معترض می‌شوند گویا فراموش کرده‌اند که در زمان ریاست‌جمهوری کاندیدای مورد حمایت خود، چه مشکلاتی در جامعه پدید آمد و آنها تنها سکوت کردند.
اطلاع رسانی به روز، جایی برای رسانه های معاند نمی گذارد الماسی اطلاع رسانی به روز، جایی برای رسانه های معاند نمی گذارد
می بایست رسانه را به عنوان یک رساننده معنی کرد و از منظر رسانندگی و توزیع کنندگی آنرا بررسی کرد،و دلیل آن اینست که رسانه توزیع کننده عادلانه اخبار، اطلاعات و نیازهای فرهنگی و مدنی یک جامعه است.
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - 2014 November 01
کد خبر: ۱۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰
مهدی چمران
چمران گفت:هنوز به طور رسمي جلسه اي براي انتخاب شهردار برگزار نشده و تا آن زمان در اين خصوص صحبت نخواهم کرد و موضع خود را اعلام نمي کنم.
مهدي چمران رئيس شوراي اسلامي شهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعي آريا در پاسخ به اين سوال که با معيارهاي تعيين شده توسط اصلاح طلبان که متفاوت با اصول گرايان است به راهکار مشترکي مي رسيد يا خير، اظهار داشت: ما اميدواريم در طي جلساتي که داريم در خصوص تعيين معيارها به نتيجه واحد برسيم.
وي در خصوص تعامل دولت با شهرداري  تهران نيز اظهار داشت: تعامل با دولت در اين دوره خوب نبود، ما واقعا تلاش کرديم که اين تعامل برقرار شود و بارها مسائل را حل کرديم اما تا آخر به جاي خوبي نرسيد. تعامل شهرداري با شورا نيز معمولي بود.
 رئيس شوراي شهر تهران در خصوص انتخاب شهردار آينده گفت: هنوز به طور رسمي تمام اعضا براي انتخاب شهردار جلسه اي برگزار نکرده اند و تا آن زمان در اين خصوص سخن نمي گويم.
چمران در خصوص بيان نقاط ضعف شوراي دوم و سوم بيان کرد:نقاط ضعف که قطعا وجود داشته است و ما حتما به اعضاي شوراي چهارم  اين نقاط را خواهيم گفت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری صفحه خبر
آخرین اخبار
پربحث