ترمیم کابینه؛ مثبت اما ناکافی! صوفی

ترمیم کابینه؛ مثبت اما ناکافی!

معدل عملکردی آقای جنتی خوب بوده و توانایی مقابله با فشارها را داشته است. درقضیه وزارت آموزش وپروش نارضایتی عمیقی میان فرهنگیان وجود دارد که اصولگرایان در مجلس از این نارضایتی ها استفاده کردند و طرح استیضاح وزیرآموزش وپرورش را کلید زدند تا بتوانند رضایت جامعه فرهنگیان را به سمت خود جلب نمایند، اما آقای روحانی پیشقدم شد و ابتکار عمل را در دست گرفت.
خدا به داد وزير بعد از‌فاني برسد! عبداللهی

خدا به داد وزير بعد از‌فاني برسد!

اگر به جاي فاني، نجفي وزير مي‌شد، احتمالا عملكردش با فاني ۱۰ درصد تفاوت داشت. ۱۰ درصد عدد كوچكي نيست، اما با ۱۰ درصد تفاوت، نه پرسنل راضي مي‌شد و نه كيفيت آموزشي مدارس دولتي بالا مي‌رفت و نه بهره وري سيستم بيشتر مي‌شد.
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - 2016 October 26
کد خبر: ۱۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰
مهدی چمران
چمران گفت:هنوز به طور رسمي جلسه اي براي انتخاب شهردار برگزار نشده و تا آن زمان در اين خصوص صحبت نخواهم کرد و موضع خود را اعلام نمي کنم.
مهدي چمران رئيس شوراي اسلامي شهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعي آريا در پاسخ به اين سوال که با معيارهاي تعيين شده توسط اصلاح طلبان که متفاوت با اصول گرايان است به راهکار مشترکي مي رسيد يا خير، اظهار داشت: ما اميدواريم در طي جلساتي که داريم در خصوص تعيين معيارها به نتيجه واحد برسيم.
وي در خصوص تعامل دولت با شهرداري  تهران نيز اظهار داشت: تعامل با دولت در اين دوره خوب نبود، ما واقعا تلاش کرديم که اين تعامل برقرار شود و بارها مسائل را حل کرديم اما تا آخر به جاي خوبي نرسيد. تعامل شهرداري با شورا نيز معمولي بود.
 رئيس شوراي شهر تهران در خصوص انتخاب شهردار آينده گفت: هنوز به طور رسمي تمام اعضا براي انتخاب شهردار جلسه اي برگزار نکرده اند و تا آن زمان در اين خصوص سخن نمي گويم.
چمران در خصوص بيان نقاط ضعف شوراي دوم و سوم بيان کرد:نقاط ضعف که قطعا وجود داشته است و ما حتما به اعضاي شوراي چهارم  اين نقاط را خواهيم گفت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها