آزادی قلم حافظ حقوق انسان‌هاست زهره آشتیانی

آزادی قلم حافظ حقوق انسان‌هاست

وقتی از مطبوعات به‌عنوان رکن چهارم دموکراسی صحبت می‌کنیم در واقع بر رسالت اجتماعی اهل قلم تأکید می‌کنیم که با اتکا به آزادی بیان ...
تمدید 7روزه نشانه‌ای مثبت است هرمیداس باوند

تمدید 7روزه نشانه‌ای مثبت است

پذیرش خواسته‌های طرف مقابل از جانب ایران یا 1+5 بر اساس خط قرمزهای مشخصی است. دقیقا همین مورد باعث شده مذاکره روزبه‌روز نفسگیرتر شود.
سه‌شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۴ - 2015 July 07
کد خبر: ۱۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۰
مهدی چمران
چمران گفت:هنوز به طور رسمي جلسه اي براي انتخاب شهردار برگزار نشده و تا آن زمان در اين خصوص صحبت نخواهم کرد و موضع خود را اعلام نمي کنم.
مهدي چمران رئيس شوراي اسلامي شهر در گفتگو با خبرنگار اجتماعي آريا در پاسخ به اين سوال که با معيارهاي تعيين شده توسط اصلاح طلبان که متفاوت با اصول گرايان است به راهکار مشترکي مي رسيد يا خير، اظهار داشت: ما اميدواريم در طي جلساتي که داريم در خصوص تعيين معيارها به نتيجه واحد برسيم.
وي در خصوص تعامل دولت با شهرداري  تهران نيز اظهار داشت: تعامل با دولت در اين دوره خوب نبود، ما واقعا تلاش کرديم که اين تعامل برقرار شود و بارها مسائل را حل کرديم اما تا آخر به جاي خوبي نرسيد. تعامل شهرداري با شورا نيز معمولي بود.
 رئيس شوراي شهر تهران در خصوص انتخاب شهردار آينده گفت: هنوز به طور رسمي تمام اعضا براي انتخاب شهردار جلسه اي برگزار نکرده اند و تا آن زمان در اين خصوص سخن نمي گويم.
چمران در خصوص بيان نقاط ضعف شوراي دوم و سوم بيان کرد:نقاط ضعف که قطعا وجود داشته است و ما حتما به اعضاي شوراي چهارم  اين نقاط را خواهيم گفت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
آخرین اخبار
پربحث