عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 July 26
کد خبر: ۱۷۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۰
فردی در زاهدان که رمز عابر بانک خود را برای اقدامات اینترنتی در اختیار یکی از بستگانش گذاشته بود، بعد از مدتی با حساب بانکی خالی روبرو شد.
تدبیر24: فردی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به اداره مبارزه با جرایم سایبری پلیس فتا مراجعه و بیان داشت: چندی پیش عابر بانک خود را جهت اقدامات بانکی در اختیار همسرم قرار دادم و ایشان به بانک مراجعه و طی تماس تلفنی اعلام کرد که موجودی کافی نمی‌باشد، لذا شخصا به بانک مراجعه و پرینت حسابم را از بانک دریافت و متوجه شدم مبلغ 30 میلیون ریال از حسابم بصورت اینترنتی خارج و صرف خرید شارژ ایرانسل و همراه اول شده است.

پس از تشکیل پرونده مقدماتی و انجام اقدامات فنی و مهندسی کارآگاهان پلیس فتا، متهم شناسایی و احضار شد.

متهم در تحقیقات بعمل آمده ضمن اعتراف به بزه ارتکابی اعتراف کرد: شاکی یکی از بستگانمان است که چندی پیش جهت ثبت نام دانشگاه کارت وی را بصورت امانی از وی گرفتم سپس رمز دوم وی را فعال کرده ثبت‌نام خود را انجام دادم و سپس بعد از مدتی از طریق رمز و مشخصات کارتی که در اختیار داشتم اقدام به خرید شارژ و فروش آنها و همچنین استفاده خودم کردم که تمامی اظهارات متهم ثبت و نامبرده به همراه پرونده به دادسرا اعزام شد.

سرهنگ کارآگاه حسینی‌پور - رئیس پلیس فتا در این خصوص بیان داشت: اطلاعات حساب بانکی به عنوان اسناد محرمانه هر شخصی محسوب می‌شود و در صورت احتیاج هر کسی حتی نزدیکان و بستگان باید هر اقدامی در نزد خود صاحب حساب صورت گیرد و مانع از دسترسی سایرین به این اطلاعات شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها