ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۱۷۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۰
فردی در زاهدان که رمز عابر بانک خود را برای اقدامات اینترنتی در اختیار یکی از بستگانش گذاشته بود، بعد از مدتی با حساب بانکی خالی روبرو شد.
تدبیر24: فردی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به اداره مبارزه با جرایم سایبری پلیس فتا مراجعه و بیان داشت: چندی پیش عابر بانک خود را جهت اقدامات بانکی در اختیار همسرم قرار دادم و ایشان به بانک مراجعه و طی تماس تلفنی اعلام کرد که موجودی کافی نمی‌باشد، لذا شخصا به بانک مراجعه و پرینت حسابم را از بانک دریافت و متوجه شدم مبلغ 30 میلیون ریال از حسابم بصورت اینترنتی خارج و صرف خرید شارژ ایرانسل و همراه اول شده است.

پس از تشکیل پرونده مقدماتی و انجام اقدامات فنی و مهندسی کارآگاهان پلیس فتا، متهم شناسایی و احضار شد.

متهم در تحقیقات بعمل آمده ضمن اعتراف به بزه ارتکابی اعتراف کرد: شاکی یکی از بستگانمان است که چندی پیش جهت ثبت نام دانشگاه کارت وی را بصورت امانی از وی گرفتم سپس رمز دوم وی را فعال کرده ثبت‌نام خود را انجام دادم و سپس بعد از مدتی از طریق رمز و مشخصات کارتی که در اختیار داشتم اقدام به خرید شارژ و فروش آنها و همچنین استفاده خودم کردم که تمامی اظهارات متهم ثبت و نامبرده به همراه پرونده به دادسرا اعزام شد.

سرهنگ کارآگاه حسینی‌پور - رئیس پلیس فتا در این خصوص بیان داشت: اطلاعات حساب بانکی به عنوان اسناد محرمانه هر شخصی محسوب می‌شود و در صورت احتیاج هر کسی حتی نزدیکان و بستگان باید هر اقدامی در نزد خود صاحب حساب صورت گیرد و مانع از دسترسی سایرین به این اطلاعات شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها