ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 03
کد خبر: ۱۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۴
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی‌های چندروز اخیر و جریان سیل در استان دو هزار و 280 میلیارد ریال خسارت به بخش‌های مسکونی، کشاورزی و تاسیسات زیربنایی برجای گذاشت
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی‌های چندروز اخیر و جریان سیل در استان دو هزار و 280 میلیارد ریال خسارت به بخش‌های مسکونی، کشاورزی و تاسیسات زیربنایی برجای گذاشت.

منطقه سیستان و بلوچستان، حاتم نارویی افزود: بیشترین میزان بارش‌ها در مناطق رحمان‌آباد کارواندر در شهرستان خاش، اسیکه در شهرستان نیکشهر، ابتر در شهرستان ایرانشهر، پسکوه در شهرستان سراوان و کهیر در شهرستان چابهار اتفاق افتاد که اغلب این بارش‌ها به صورت رگباری و در زمان کم باعث طغیان رودخانه‌های فصلی و وقوع سیل در این مناطق شد.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در این سیلاب به تعداد چهار هزار واحد مسکونی از 30 تا 100 درصد خسارت وارد شده است، تصریح کرد: از این تعداد 550 واحد مسکونی شهری و سه هزار و 450 واحد مسکونی روستایی است.

وی با اشاره به ذخیره آب، ناشی از بارندگی‌های اخیر در سدهای استان یادآور شد: ظرفیت ذخیره آب در سد پیشین ۱۷۵ میلیون متر مکعب است که اکنون ۱۰۰ میلیون متر مکعب ذخیره آب دارد، سد زبردان نیز با ۲۰۷ میلیون متر مکعب ظرفیت، ۷۸ میلیون متر مکعب ذخیره آب دارد.

وی در پایان گفت: سد خیرآباد با ظرفیت ۲۷ میلیون متر مکعب آب، ۱۳ میلیون متر مکعب ذخیره آب و سد ماشکید با ظرفیت ۶۷ میلیون متر مکعب ۲۷ میلیون متر مکعب ذخیره آب دارد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها