ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 15
کد خبر: ۱۹۰۷۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۵
مراسم افتتاح و نامگذاری مرکز آفرینش های هنری مان به نام جمشید مشایخی با حضور این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون برگزار شد.
تدبیر24: جمشید مشایخی در این مراسم گفت: در تئاتر باید به یاد داشته باشیم که نباید مغرور شویم و برای رسیدن به هنر متعالی همچنان فاصله داریم.

وی یادآور شد: پیشکسوتی به سن و سال نیست به اخلاق است. هنرمند نیازی به رییس ندارد. زمانی که در شورای تئاتر بودم اعلام کردم که کسی متن ها را نخواند و متون نمایشی بدون سانسور به اجرا می رسید.

هادی مرزبان از کارگردانان تئاتر نیز در این باره یادآور شد: مشایخی همیشه خودش بوده و مجیزگویی کسی را نکرده است و خوشحالم که امروز شاهد نامگذاری یک سالن بنام این بازیگر کهنه کار هستیم.

قطب الدین صادقی نیز با اشاره به سبقه طولانی مشایخی در عرصه تئاتر افزود: استاد مشایخی سبک و منش خاصی را در بازیگری دارد که من نام آنرا بازیگری ملی می نامم.

در ادامه این مراسم پرویز پورحسینی از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون نیز با اهدای لوحی، از زحمات جمشید مشایخی تقدیر کرد.

جمشید مشایخی 79 ساله از سال 1336 فعالیت بازیگری خود را در سینمای ایران آغاز کرده است.

وی در فیلم های مختلف از جمله هزار دستان، کمال الملک، دا دا، روز واقعه و کمیته مجازات به ایفای نقش پرداخته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها