ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۱۹۸۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۶
شاکي با ديدن شماره تلفن ها، يکي از شماره ها را که متعلق به برادرش بود،شناسايي کرد.
تدبیر24:  در عمليات پليس فتاي فرماندهي انتظامي سيستان و بلوچستان فردي که بر اثر نياز شديد به مواد مخدر حساب عابر بانک خواهرش را خالي کرده بود، احضار شد.

 رئیس پلیس فتا استان سيستان و بلوچستان گفت: خانمي با در دست داشتن مرجوعه قضايي به اداره مبارزه با جرايم سايبري مراجعه و اعلام کرد،چندي پيش از طريق سامانه تلفن بانک متوجه خروج پول از حسابش شده در صورتي که خودش از اين ماجرا بي خبر بوده است. 

سرهنگ سید محمد حسینی‌پور اذعان کرد : با اظهارات شاکي کارآگاهان با اقدامات فني متوجه شدند، پول هاي برداشت شده صرف خريد شارژ تلفن همراه اول و ايرانسل شده و همين طور مشخص شد، شارژهاي خريداري شده بر روي خطوط همراه اول و ايرانسل فعال شده است. 

اين گزارش حاکي از آن است که شاکي با ديدن شماره تلفن ها، يکي از شماره ها را که متعلق به برادرش بود،شناسايي کرد. 

رئیس پلیس فتا استان سيستان و بلوچستان  افزود: متهم به پليس فتا احضار و در اين خصوص گفت:شاکيه خواهرم است و  زماني که با خواهرم براي خريد به مغازه مي رفتم او کارت عابر بانک خود را به صاحب مغازه مي داد و رمز آنرا نيز به مغازه دار مي گفت و به دليل ساده و رند بودن رمز کارت، رمز در ذهنم باقي مانده بود. 

وي در ادامه اظهاراتش به پليس گفت: چند هفته پيش، در بدنم احساس درد و نياز شديدي به مواد پيدا کردم آنچنان که حال خود را نمي فهميدم و چون مي دانستم خواهرم کجا عابر بانک را نگهداري مي کند آن را برداشته و از حساب خواهرم پول برداشت کردم و همين طور اقدام به فعال سازي رمز دوم کارت يا همان رمز اينترنتي کردم و هر موقع که به مواد نياز پيدا مي کردم به صورت اينترنتي اقدام به خريد شارژ تلفن همراه کرده و با فروش آن پول مواد خود را تهيه مي کردم. 

سرهنگ سید محمد حسینی‌پور گفت: اعتياد آفت زندگي سالم و نابود کننده تمامي ارزش هاي انساني يک جامعه است. 

وی در خاتمه  به شهروندان توصيه کرد: از دادن کارت عابر بانک و رمز عابر بانک خويش به صاحبان مغازه ها خودداري کرده و خود شخصا اقدام به وارد نمودن رمز عابر بانک در درگاه POS نمايند و همين طور عابر بانک خود را دور از دسترس ديگران و جايي امن نگهداري کنند.

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها