سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 31
کد خبر: ۲۶۳۷۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۹
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: موضوع قتل اخیر یک زن در آمل ریشه در اختلافات خانوادگی داشته و ربطی به وهابیت ندارد.
تدبیر24:فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: موضوع قتل اخیر یک زن در آمل ریشه در اختلافات خانوادگی داشته و ربطی به وهابیت ندارد.

سرهنگ محمدصادق پهلوان در گفت‌وگو با ایسنا اظهارکرد: شاکی پرونده که خود متهم به قتل همسرش است، قبل از دستگیری ادعا کرده بود که وهابیت در این حادثه نقش داشته و باعث انشار این خبر دروغ در میان مردم شده تا با این عمل قتل را برعهده‌ی این گروه بیاندازد.

فرمانده انتظامی آمل با اشاره بر اینکه این شایعات مربوط به قتل این زن و ارتباط آن با وهابیت نباید در اذهان عمومی جایی داشته باشد تاکید کرد: این در حد یک شایعه است و متهم که همان همسر مقتول است در تحقیقات به قتل همسرش اعتراف کرده و داستان فریبنده وهابیت را برای فرار از جرم ساخته است.

پهلوان علت وقوع این جنایت را اختلاف خانوادگی عنوان کرد و گفت: صمد.الف 35 ساله متهم به قتل در پی مشاجره لفظی با مقتوله با ضربه‌ به سر او را بیهوش کرده، سپس با انتقال وی به جنگل‌های اطراف این شهرستان ضرباتی با سنگ به سر وی می‌زند و همسرش را در حالی که هنوز زنده بود، رها می‌کند و می‌رود.

وی افزود : مقتوله به علت شدت جراحات وارده به کما می‌رود که توسط نیروی انتظامی پیدا می‌شود و به بیمارستان منتقل شد اما علی‌رغم تلاش پزشکان وی جان باخت.

پهلوان تصریح‌کرد: انتظار می‌رود مردم با بینش بالا اجازه ندهند، این شایعات در دل خانواده‌ها رعب و وحشت ایجاد کند.
برچسب ها: وهابیون ، تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها