سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۲۷۴۴۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵
با برگزاری دو دیدار در مرحله یک هشتم نهایی، روز هجدهم جام جهانی نیز به پایان خواهد رسید.
تدبیر24: جام جهانی برزیل در روز هجدهم با دو دیدار در مرحله یک هشتم نهایی پیگیری خواهد شد که اهمیت زیادی دارد.

* فرانسه - نیجریه، ساعت 20:30

فرانسه که در گروه خود موفق شد با دو پیروزی و یک تساوی صعودی قدرتمندانه به مرحله یک هشتم نهایی داشته باشد باید برابر نیجریه قرار گیرد که توانست بالاتر از بوسنی و ایران جواز حضور در این مرحله را به دست آورد. فرانسوی‌ها که امیدوار هستند نمایش کابوس‌وار جام جهانی قبل را به دست فراموشی بسپارند نسبت به دیگر تیم‌های مدعی راه آسان‌تری تا اینجا پیموده‌اند. آن‌ها توانستند تیم‌های هندوراس و سوئیس را شکست دهند و برابر اکوادور به تساوی بدون گل رسیدند.

فرانسه و نیجریه تاکنون یک بار برابر هم به میدان رفته‌اند که نیجریه توانسته در تنها دیدار این دو تیم به پیروزی برسد.

قضاوت این دیدار را مارک گیگر آمریکایی بر عهده دارد و علیرضا فغانی داور چهارم این دیدار است.

* آلمان – الجزایر، ساعت 00:30 (سه‌شنبه)

آلمان یکی از مدعیان جدی قهرمانی پس از سرگروهی در گروه G برابر تیم شگفتی‌ساز الجزایر قرار می‌گیرد. الجزایر موفق شد صعودی رویایی به مرحله یک هشتم نهایی داشته باشد. آن‌ها با متوقف کردن روسیه، جواز حضور در این مرحله را به دست آوردند. این دو تیم در جام جهانی 1982 اسپانیا برابر هم به میدان رفتند که الجزایر توانست در یک دیدار تاریخی آلمان را شکست دهد اما آلمان در بازی سوم گروهی خود با اتریش تبانی کرد تا این دو تیم همسایه به دور دوم جام جهانی راه یابند و الجزایر حذف شود. همین اتفاق باعث شده تا انگیزه تیم آفریقایی برای این دیدار بالا برود. دو تیم آلمان و الجزایر تاکنون دو بار برابر هم به میدان رفته‌اند که الجزایر هر دو دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

قضاوت این دیدار را ساندرو ریکی از برزیل بر عهده دارد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها