بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 04
کد خبر: ۲۷۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور تقویت پایگاه های امداد هوایی در استان ها را از اهداف این سازمان بیان کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی امسال پنج هزار میلیارد ریال برای تقویت ناوگان هوایی مصوب کرده است.
تدبیر24: ˈپیرحسین کولیوندˈ دوشنبه شب به خبرنگار ایرنا در سمنان گفت: این جمعیت نگاه ویژه ای به تقویت استان های کشور از نظر بالگرد دارد و می خواهیم همه استان ها را تجهیز کنیم.

وی با اشاره به تصویب این اعتبار در مجلس گفت: باید دید دولت از این رقم چقدر تخصیص می دهد تا بر اساس آن برنامه ریزی و اقدام شود.

وی یادآور شد: در حال حاضر 17 فروند بالگرد در کشور تحت پوشش جمعیت هلال احمر قرار دارد که بین استان های مختلف می چرخند.

کولیوند که در مجل در دست احداث پایگاه امداد هوایی سمنان سخن می گفت، افزود: سمنان با توجه به قرار گرفتن در مسیر مشهد مقدس و ارتباط با هشت استان کشور نیازمند ایجاد این پایگاه است.

وی خاطرنشان کرد: سمنان در برف و کولاک سال گذشته شمال و نیز امداد رسانی نوروزی در محور تهران - مشهد شایستگی های خود را نشان داده و نیازمند ایجاد این پایگاه است.

کولیوند از اجرای طرح مطالعاتی پایگاه های امداد و نجات در کشور خبر داد و گفت: هلال احمر در قالب برنامه ای جامع در نظر دارد بر اساس میزان خطرپذیری و شرایط اقلیمی، پایگاه های امداد و نجات را توسعه دهد.

وی با بیان اینکه این مطالعات ظرف پنج تا شش ماه آینده نهایی می شود گفت: در نظر است پس از این مطالعات، بر اساس نیازها درخواست بودجه شود و پایگاه های امداد و نجات توسعه یابند.

رییس سازمان امداد و نجات کشور سیاست این جمعیت را پایگاه محوری و شعبه محوری بیان کرد و یادآور شد: هم اینک 500 پایگاه امداد نجات جاده، کوهستان و دریا در کشور فعال است.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها