سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 27
کد خبر: ۲۸۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۴
ˈرضا قوچان نژادˈزننده تنها گل تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ در رده دوم خشن ترین بازیکنان این رقابت ها قرار گرفت.
تدبیر24: شرکت تجزیه وتحلیل اطلاعات ورزشی(Opta Sports)مروان فلاینی هافبک تیم ملی فوتبال بلژیک با ۱۹خطا به عنوان خشن ترین و به نوعی بی انضباط ترین بازیکن این مسابقات بود.
 
هافبک بلژیک در ۴۱۵ دقیقه ای که بازی کرد به طور میانگین هر ۲۲دقیقه یک خطا روی بازیکنان حریف انجام داده است.
 
رضاقوچان نژادمهاجم تیم ملی ایران نیزکه درسه بازی تیم ملی درمرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ در ترکیب ثابت به میدان رفت در ۲۷۰ دقیقه حضور در زمین مسابقه ۱۶خطا مرتکب شد که به طور میانگین در هر ۱۷ دقیقه یک خطا از وی به ثبت رسیده است.
 
گوچی برخلاف فلاینی در خط حمله بازی می کند و با این آمار ثابت کرد برای به ثبت رساندن این تعداد خطا حتماً نباید بازیکن خط دفاعی بود.
 
بازیکنان دیگری که ازاین بابت دررده بعدی قراردارند،عبارتند از:کریستین بولانوس از کاستاریکا با ۱۴ خطا، برایان روئیز از کاستاریکا با ۱۳ خطا و ژردان شاقیری از سوئیس با ۱۱۳ خطا.
 
روبین فان پرسی، مهاجم هلند و فرناندینیو، هافبک برزیل نیز هر کدام با ۱۲ خطا بیشترین آمار را از این جهت در بین بازیکنان تیم های باقیمانده در جام جهانی ۲۰۱۴ دارند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها