کد خبر: ۲۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۰
محمد علی نجفی "مشاور عالی دبیر" و " قائم مقام و معاون سرمایه گذاری دبیرخانه" در شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شد.

 اکبر ترکان مشاور رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دو حکم جداگانه؛ «محمد علی نجفی» را به عنوان «مشاور عالی دبیر شورا در امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» و «محمد معزالدین» را به عنوان «قائم مقام و معاون سرمایه گذاری دبیرخانه شورا» منصوب کرد.

در حکم «اکبر ترکان» به «محمد علی نجفی» آمده است:

بررسی و مطالعه وضعیت مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، تدقیق در خط مشی‌ها و برنامه‌های مناطق یاد شده و کمک به تدوین برنامه‌های متناسب با اهداف مندرج در قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و ارائه پیشنهادات لازم برای بهبود امور اجرایی مناطق یاد شده، از اهم مسئولیت‌هایی است که امیدوارم در تعامل با مدیران عامل محترم سازمان‌های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در انجام بهینه آن، موفق و مؤید باشید.

همچنین در حکم «مشاور رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» خطاب به «محمد معزالدین» آمده است:

شناسایی، تبیین و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، تلاش برای جذب سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی و فراهم آوردن زمینه توسعه گردشگری و تولید کالا‌ها و خدمات در مناطق، افزایش سطح اشتغال، ارتقاء سطح آموزش عالی و اقداماتی که منجر به تحقق اهداف اقتصادی مورد نظر در قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و در نتیجه توسعه همه جانبه مناطق گردد از اهم مأموریت‌هایی است که انتظار می‌رود در تعامل با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی، مدیران عامل و اعضاء هیأت مدیره سازمان‌های مناطق در به ثمر رساندن آن ‌‌نهایت تلاش را معمول فرمایید.

 محمدعلی نجفی متولد سال 1333 در آستانه اشرفیه و دارای مدرک دکتری مدیریت استراتژیک است که سابقه معاونت طرح و برنامه و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش را در کارنامه کاری خود دارد.
برچسب ها: تدبیر24 ، نجفی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها