سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 23
کد خبر: ۳۰۶۷۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴
در مراسمي که ديشب در سالن همايش‌هاي برج ميلاد برگزار شد برترين‌هاي ليگ برتر سيزدهم انتخاب و حسين فرکي به عنوان بهترين مربي و آندرانيک تيموريان به عنوان بهترين بازيکن ليگ قبل معرفی شدند.
تدبیر24: اين مراسم در شرايطي برگزار شد که خبرنگاران زيادي براي پوشش خبري آن در برج ميلاد حضور داشتند اما انتشار زود هنگام اسامي برترين‌ها آن هم پيش از آغاز مراسم باعث شد خبرنگاران به نشانه اعتراض و اينکه ديگر نيازي به حضور آنها نبود، محل را ترک کنند.

علاوه بر بهترين‌هاي فني ليگ سيزدهم، محمد عباس‌زاده به عنوان پديده ليگ سيزدهم، تيم نفت تهران به عنوان تيم اخلاق، کريم انصاري فرد با 14 گل به عنوان بهترين گلزن اين مسابقات، عليرضا فغاني به عنوان بهترين داور و حسن کامراني‌فر به عنوان بهترين کمک داور انتخاب شدند.


منبع: فرارو
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها