ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
کد خبر: ۳۳۸۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۹
ماموران آتش نشانی اردبیل با کمک نیروهای امدادی پس از سه روز تلاش شبانه روزی توانستند اجساد چهار جوان را که در دریاچه نئور اردبیل غرق شده و در عمق باتلاق زیرآب مدفون شده بودند ، یافته و از اعماق آب بیرون بکشند.
تدبیر24: این جوانان دو برادر و دو دوست آنها بودند که عصر شنبه سوار یک قایق فرسوده و سوراخ در این دریاچه شده و وزش باد آنها را به وسط آب انتقال داده و بر اثر تقلای نافرجام و شکسته شدن قایق، غرق و به اعماق باتلاقی این دریاچه فرو رفته اند.

هر چهار قربانی جوان بوده و یکی از آنها متاهل و سه نفر دیگر مجرد بوده اند

مدیرعامل آتش نشانی شهرداری اردبیل به خبرنگار ایرنا گفت : ماموران آتش نشانی اردبیل بعنوان متولی عملیات کشف اجساد به کمک نیروهای امدادی هلال احمر ، افراد محلی و غواصانی که از استان گیلان به منطقه اعزام شده بودند با توجه به سخت بودن عملیات نجات از شیوه های مختلف برای کشف اجساد قربانیان بهره بردند.

ˈفضیلت ابراهیمیˈ بیان کرد: تلاش ها برای کشف اجساد از روز یکشنبه شروع شد و پس ازناکام ماندن غواصان از پیدا کردن اجساد ، آتش نشانی با تهیه 700 متر تور ماهیگیری تمام دریاچه را مورد جستجو قرار داد.

وی افزود: این تلاش ها عصر سه شنبه نتیجه داد و هر چهار جسد توسط این تورها از اعماق آب بیرون کشیده شدند.

مدیرعامل آتش نشانی شهرداری اردبیل گفت :به دلیل باتلاقی بودن کف دریاچه و وجود گودال های متعدد در آن ، عملیات جست و جوی اجساد بسیار مشکل بودو طولانی شدن عملیات کشف اجساد نیز به این دلیل بود.

وی بیان کرد: اجساد تحویل پزشکی قانونی شده و ماموران آتش نشانی به ایستگاههای خود بازگشتند.

دریاچه نئور در 48 کیلومتری جنوب شرقی اردبیل در ارتفاع 2500 متری از سطح دریا واقع است و مساحتی بالغ بر 210 هکتار دارد ، عمق متوسط این دریاچه پنج متر است که در برخی مناطق عمیق تر می شود.

این دریاچه یکی از مناطق گردشگری استان اردبیل می باشد.
برچسب ها: تدبیر24 ، دریاچه ، جسد ، شنا ، غرق
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها