عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۵۰ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۳۴
پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - 2022 May 26
کد خبر: ۳۶۰۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶
احمدی مقدم؛
فرمانده نیروی انتظامی گفت: استفاده اصولی از فناوری های ارتباطی در فضای مجازی، لازمه پیشرفت در دنیای کنونی می باشد و در عصر ارتباطات این فناوری ها اجتناب ناپذیر است.
تدبیر24: سردار اسماعیل احمدی مقدم در بدو ورود به فرودگاه اردبیل در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: انواع فناوری های ارتباطی مانند فیس بوک ، وایبر و واتس آپ در دوره کنونی که به عصر ارتباطات موسوم شده، اجتناب ناپذیر است اما موضوع مهم در این زمینه انجام مراقبت و نظارت لازم از سوی ارگان های ذیربط به منظور استفاده اصولی و غیر مضر از این امکانات در فضای مجازی است.

وی سه شنبه شب اظهار کرد: رعایت بعضی نکات و ضوابط در استفاده از هرگونه فناوری جدید ضرورت دارد چراکه در غیر اینصورت به خاطر استفاده نادرست ، زیان های آن بیشتر از منافعش خواهد بود.

سردار احمدی مقدم خاطرنشان کرد: اگر شورای عالی فضای مجازی کار خود را در ارتباط با نحوه استفاده مشترکان از فناوری های ارتباطی مانند فیس بوک و وایبر سرعت دهد، بطور قطع نتیجه مطلوب تری در این زمینه حاصل خواهد شد.

فرمانده ناجا در پاسخ به سووال یکی از خبرنگاران در ارتباط با فعالیت انصار حزب الله نیز گفت : بطور مسلم این عزیزان دغدغه حفظ ارزش ها را دارند اما بهتر است از طریق مسیر و مراجع قانونی با بعضی مسایل در جامعه برخورد کنند.

سردار احمدی مقدم ، با اعلام اینکه وظیفه ناجا در انجام وظایف و ماموریت ها شامل دو قسمت نظارت و پیشگیری از اقدام های مجرمانه است، افزود: ما می دانیم که برادران انصار حزب الله به منظور حفظ ارزش های اسلامی پا به میدان می گذارند و در گفت و گو هایی که داشته ایم از آنان خواسته شده که از طریق هماهنگی با ستادهای امر به معروف و نهی از منکر و بسیج ، نیروهای فعال و متعهدشان را شناسایی و سازمان های مردم نهادی را برای اشاعه فرهنگ و ارزش های اسلامی در جامعه تشکیل دهند.

او تاکید کرد که نیروی انتظامی از موضوع مهم امر به معروف و نهی از منکر در جامعه حمایت می کند و آماده همکاری در این ارتباط با مردم دلسوز و ارگانهای ذیربط است.

فرمانده ناجا در ادامه در خصوص گروه تروریستی داعش نیز گفت: هیچگونه فعالیتی در ارتباط با گروهک داعش در مرزها و نیز درون میهن اسلامی وجود ندارد اما در عین حال ممکن است که در هر جامعه ای عده ای بسیار اندکی منحرف و فریب خورده طرفدار یک گروهک تکفیری و گمراه باشند و دست به اقدام هایی از قبیل نصب پرچم و نوشتن شعار روی یک کوه زده باشند اما بطور یقین تعدادشان آن قدر اندک است که قابل ذکر نیست.

سردار احمدی مقدم ، با رد بعضی شایعات مبنی بر وقوع آدم ربایی و غیره توسط گروهک داعش تاکید کرد که ایران اسلامی با بیداری مردم ولایت مدار و نیز هوشیاری نیروهای اطلاعاتی ، امنیتی ، انتظامی، سپاهی و نظامی در کمال آرامش و امنیت قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی، وضعیت مرزهای کشور را نیز امن دانست و افزود: در مرزهای جنوب شرق کشور برخی مسایلی داشتیم که با همکاری سپاه و نیروهای انتظامی این نقیصه به سرعت ترمیم شد و اکنون در تمام مرزهای ایران اسلامی شرایط مطلوبی از لحاظ امنیت وجود دارد.

وی ابراز امیدواری کرد که تا پایان برنامه ششم به نقطه بسیار مطلوبی در ارتباط با وجود امکاناتی مانند خانه های سازمانی ، برق ، آب و گاز ، پاسگاه ، فیبر نوری ، تجهیزات ارتباطی و اپتیکی در مرزهای ایران زمین خواهیم رسید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها