ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 25
کد خبر: ۳۶۴۰۸
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۴
فرمانده انتظامی رفسنجان از شناسایی و دستگیری عامل فروش کارت شارژهای سرقتی در عملیات پلیس فتا در این شهرستان خبر داد.
تدبیر24: سرهنگ «محمد مهدوی نیا» گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان به پلیس فتا، این فرماندهی مبنی بر اینکه فرد یا افراد ناشناسی بصورت اینترنتی از حساب وی برداشت کرده اند، موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام بررسی های علمی و تخصصی مشخص شد، این برداشت ها به صورت خرید کارت شارژ تلفن همراه بوده و به روی تعدادی تلفن همراه فعال شده اند که در این رابطه تعداد شش نفر به پلیس فتا احضار پس از انجام اقدامات تخصصی نامبردگان اظهار داشتند این شارژها را از فردی ناشناس ارزان تر از قیمت واقعی آن خریداری کرده اند.

مهدوی نیا افزود: تحقیقات تکمیلی صورت گرفته از سوی عوامل پلیس فتا این فرماندهی، منجر به شناسایی متهم اصلی پرونده شد که پس از دستگیری و دلالت متهم به پلیس فتا و مواجه شدن وی با شواهد و قراین نامبرده، عنوان داشت پس از بدست آوردن رمز دوم عابر بانک شاکی از طریق تلفن همراه نسبت به خرید کارت شارژ اقدام کردم و با توجه به وجود موجودی و دارا بودن این رمز و عدم تغییر آن از طریق مالکش، بنده کارت شارژهای بیشتری خریداری کرده و آنها را ارزان تر از قیمت واقعی شان به افراد مختلف فروخته ام.

وی گفت: نامبرده پس از دستگیری، ضمن تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها