ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 29
کد خبر: ۳۶۹۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۲
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فرد شیادی که با اغفال و فریب دختران در فضای مجازی عکس ها و فیلم های خصوصی آنها را دریافت و از آنها 500 میلیون ریال اخاذی کرده بود توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
تدبیر24: سرهنگ 'سید مصطفی مرتضوی' افزود: در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر اینکه فردی با بدست آوردن فیلم ها و تصاویر خصوصی وی قصد اخاذی 500 میلیون ریالی را دارد ،موضوع بصورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی اضافه کرد: شاکی با حضور در پلیس فتا در اظهارات خود عنوان کرد، مدتی پیش در اینترنت با پسری که خود را با عنوان دروغین پزشک و جراح عمومی معرفی کرده آشنا شده و این رابطه به قصد ازدواج چندین ماه به طول انجامید و در طول این مدت تمامی اطلاعات زندگی خانوادگی خود اعم از مشخصات افراد خانواده و آدرس محل سکونت و کار خود را به وی گفته است.

مرتضوی اضافه کرد: خانم جوان در ادامه اظهارات خود گفت، بنا به دلایلی همچون غفلت و نادانی و فریب عاطفی ، تعدادی عکس و فیلم شخصی و خصوصی خود را برای وی ارسال کرده ، سپس پسر جوان تغییر رفتار داده و وی را تهدید به انتشار تمامی تصاویر در محل زندگی و کار نموده و در قبال عدم انتشار آن اعلام کرده باید مبلغ 500 میلیون ریال پرداخت کند.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان در مورد پیگیری موضوع توسط کارشناسان پلیس فتا اصفهان افزود: در ادامه برای کشف جرم و شناسایی مجرم تحقیقات تخصصی آغاز با جمع آوری مستندات و بررسی های تخصصی در فضای سایبر متهم شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر شد.

مرتضوی گفت: متهم در ابتدا منکر هرگونه بزهی شد ولی در مواجه با مدارک و مستندات این پلیس چاره جز بیان حقیقت نداشته و به بزه انتسابی اقرار کرد.

رئیس پلیس فتا استان اصفهان اظهار داشت: در بررسی هارد کامپیوتر متهم علاوه بر یافت شدن فیلم و عکس مربوط به شاکیه ، حجم قابل توجهی فیلم و عکس مربوط به تصاویر خصوصی دیگر افراد که دقیقا با شیوه و شگرد مشابه قربانی مقاصد شوم متهم شده بودند نیز یافت شد.

مرتضوی با بیان اینکه متهم به اتهام سوء استفاده از تصاویر شخصی و غیراخلاقی و اخاذی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد به هموطنان توصیه کرد: از عضویت در سایت های دوست یابی پرهیز کنند و همچنین به افراد غریبه در گفتگوهای آنلاین به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها