ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
کد خبر: ۳۸۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که اقدام به اغفال و تهدید دختران جوان از طریق شبکه‌های اجتماعی موبایل می‌کرد.
تدبیر24: سرهنگ اسدالله زحمتکش از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به اغفال و تهدید دختران جوان از طریق شبکه‌های اجتماعی موبایل می‌کرد توسط پلیس فتای استان کرمانشاه خبر داد.
 
زحمتکش ادامه داد: دختر جوانی در مراجعه به این پلیس عنوان داشت در شبکه اجتماعی "Be talk" با پسری با نام مستعار آشنا شدم و پس از رد بدل پیام از من درخواست ازدواج کرد.
 
وی افزود: این دختر جوان گفت این فرد بعد از شنیدن جواب رد، اقدام به ساختن پیج به نام خودم و اقدام به انتشار مطلب و تصاویری کرد که از پیج من داشت و تهدید کرد که تصاویری که در اختیار دارم را منتشر می‌کنم.
 
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به پیگیری موضوع توسط کارشناسان این پلیس، افزود: با اظهارات شاکی موضوع در دستور کار قرار گرفت و با انجام تحقیقات، اخذ استعلامات و کار فنی متهم شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.
 
این مسئول عنوان کرد: این فرد که در برابر مدارک مستند و ادله پلیس قرار گرفته بود در تحقیقات صورت گرفته به بزه انتسابی اقرار کرد و گفت که پروفایل را خودم درست کردم و عکس‌های شاکی را که خودش برایم ارسال کرده بود را در پروفایل ساخته شده قرار دادم تا بدین وسیله بتوانم او را مجبور به روابط غیراخلاقی با خود کنم.
 
رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه در ادامه تصریح کرد: پس از بررسی مستندات مجرمانه مشخص شد متهم در اکثر شبکه‌های اجتماعی موبایل عضو بوده و به اغفال و تهدید دختران جوان پرداخته است.
 
زحمتکش با هشدار به زنان و دختران، افزود: هرگز عکس‌های شخصی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار ندهید و اگر توسط شخصی تهدید شدید، فوراً به پلیس فتا مراجعه کنید و ماموران را در جریان قرار بدهید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها