ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 30
کد خبر: ۳۹۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۳
شخصی که با ارسال پیامک وعده برنده شدن در قرعه کشی طرح های یک شرکت مخابراتی از سه نفر در استان مرکزی، کلاهبرداری کرده بود، در عملیات شناسایی کارآگاهان پلیس فتا دستگیر شد.
تدبیر24: در اوایل پاییز امسال شخصی با در دست داشتن برگه شکواییه ای به پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی مراجعه کرد و درخواست پیگیری برداشت های غیر مجاز از حساب بانکی اش را اعلام داشت.

با شروع تحقیقات کارآگاهان پلیس فتا مشخص شد که مدتی قبل پیامکی در خصوص برنده شدن شاکی در یکی از طرح های یک شرکت مخابراتی به گوشی وی ارسال شده و او نیز برای دریافت مبلغ جایزه اطلاعات حساب خود را در اختیار فردی ناشناس قرار داده است و در 34 مرحله مبلغ شش میلیون و 800 هزار ریال از حساب شاکی به صورت غیرمجاز برداشت شده است.

***دستگیری متهم و اعتراف به سه فقره کلاهبرداری

سرگرد 'مصطفی نوروزی' رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: در اقدامات فنی و کارشناسی کارشناسان پلیس فتا متهم که ساکن یکی از شهرهای حومه تهران بود شناسایی و دستگیر شد.

وی اضافه کرد: با بررسی مدارک و اسناد موجود متهم به جرم خود اعتراف کرد و مشخص شد وی قبلا نیز دو مورد کلاهبرداری از شهروندانی در شهرهای ساوه و کمیجان بدین روش انجام داده است.

***شهروندان در نگهداری اطلاعات حساب خود دقت کنند

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهم دستگیر شده با تاکید بر لزوم دقت شهروندان در نگهداری اطلاعات حساب های بانکی خود اظهار داشت: به هیچ عنوان به پیامک هایی که با عنوان شرکت های مختلف برای افراد پیامک می شود اعتماد نکنید و قبل از هرگونه اقدامی راجع به صحت آن پیامک تحقیق کنید.

وی افزود: توجه به این نکته نیز الزامی است که اگر شرکت یا سازمانی قصد واریز وجه به حساب شما را داشته باشد نیاز به حضور شخص در کنار خودپرداز نیست و در صورتی که پیامکی مبنی بر واریز وجه به هر دلیلی برای شما ارسال شد حتما موضوع را به صورت حضوری با بانک یا شرکت معرفی شده بررسی کنید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها